תפריט סגור

משאבת ביוב גורסת מגבונים

משאבת ביוב גורסת מגבונים להזמנה מיידית
המגבונים הלחים אמנם הכניסו המון היגיינה לחיים שלנו, אבל הם גם גרמו להמון תקלות ביוב בגלל הצטברות שלהם בצנרת. גם המגבונים שמתיימרים להיות נשטפים באסלה נתקעים בצנרת ולכן ההנחייה היא לא לזרוק מגבונים מכל סוג לאסלה. במידה ויש לך תקלות ביוב חוזרות, אנחנו ממליצים לך להזמין אינסטלטור שיבחן הזמנת משאבת ביוב גורסת מגבונים לאחר בדיקה של הצנרת שלך.

התקנת משאבת ביוב גורסת מגבונים

אצלנו ניתן להזמין שירות התקנת משאבת ביוב גורסת מגבונים במחירים אטרקטיביים במיוחד!
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה מהיום להיום!

להזמנת משאבת ביוב גורסת מגבונים חייגו: 050-830-3889

משאבת ביוב גורסת מגבונים

מה זה אומר משאבת ביוב גורסת מגבונים?

בכללי, משאבת ביוב נועדה למשוך ביוב ממקומות אשר נמוכים מקומת האפס זאת אומרת שאיבת ביוב ממרתפים, מקלטים וכו' בהם יש צורך להעלות את המים בכוח לפני הקרקע. ישנם מספר סוגים של משאבות ביוב והפעם אנחנו נתמקד במשאבת ביוב גורסת מגבונים שכבר מהשם שלה אפשר להבין מה התפקיד שלה. משאבת ביוב מושכת את השפכים השונים מהצנרת ומעבירה אותם דרך המשאבה עצמה לקווי הביוב של הבניין. משאבת ביוב גורסת מגבונים נועדה לפלטר את השפכים השונים שעוברים דרכה ומכילה מערכת של סכינים אשר קוצצים את כל השפכים המוצקים שחולפים במערכת הזו ובכך מקטינים את הסיכויים לסתימה בביוב.

כל הסיבות להזמין משאבת ביוב גורסת מגבונים

מגורים בבניין משותף לא מאפשרים פיקוח על כל מה שאנשים זורקים לאסלות ולכן רוב תקלות הביוב קורות בגלל שימוש לא נכון באסלה. הפסולת המצטברת בצנרת עלולה לגרום לנזקים לצנרת כמו פיצוצים וסדקים שיחייבו הזמנת אנשי מקצוע שיחליפו את הצנרת, מה שיעלה לך המון כסף. התקנת משאבת ביוב גורסת מגבונים תוודא שכל הפסולת שעוברת בקווי הביוב נגרסת ונקצצת כך שכל צנרת, גם הישנה ביותר, תוכל להסתדר עם השפכים של הבניין שלך ותמנע את תקלות הביוב הבאות.

איך לשמור על תקינותה של משאבת ביוב גורסת מגבונים?

למרות השם המחייב של המשאבה הזו, גם היא זקוקה לתחזוקה שוטפת מעת לעת כדי להמשיך לתפקד כמו שצריך. הבעיה הגדולה ביותר עם התקנת משאבת ביוב גורסת מגבונים היא שלרוב האנשים הופכים לשאננים מכיוון שהם בטוחים שהמשאבה היא מוצר קסם שיצליח להחליק כל מה שייזרק לאסלה. המציאות, כמו תמיד מורכבת יותר. אנחנו ממליצים על שאיבת בור ביוב על ידי ביובית לפחות אחת לשנה כדי למנוע מצב בו פסולת שהתקשתה מדי תגיע למשאבה ותהרוס אותה. טיפ שני הוא להתחיל להשתמש באסלה כמו שצריך ולא לזרוק אליה פסולת שאיננה נייר טואלט.

כמה עולה משאבת ביוב גורסת מגבונים?

כמו בכל מוצר, ניתן למצוא מספר חברות אשר מייצרות משאבת ביוב גורסת מגבונים כשלכל אחת היתרונות והחסרונות שלה. מחיר משאבת ביוב גורסת מגבונים נקבע על ידי מספר פרמטרים כגון יצרן המשאבה, קוטר המשאבה (ככל שהקוטר גדול יותר, כך המשאבה תהיה יקרה יותר) והמפרט הטכני של המשאבה (גובה הרמה, כוח סוס ועוצמת שאיבה). ניתן למצוא אצלנו בפורטל אינסטלטורס מלאי משתנה של משאבות כאלו ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת במיוחד למשאבות ביוב גורסות מגבונים!

להזמנת משאבת ביוב גורסת מגבונים חייגו: 050-830-3889

מחיר משאבת ביוב גורסת מגבונים ועוד

סוג השירות

מחיר השירות

התקנת משאבת ביוב גורסת מגבונים
*ניתן לרכוש גם משאבות דרכנו, המחיר משתנה לפי סוג המשאבה

החל מ – 700 ₪ (המחיר עבור העבודה בלבד)

התקנת של משאבות טבולות

החל מ – 700 ₪ (המחיר עבור העבודה בלבד)

התקנת משאבה להגברת לחץ מים בבניין

החל מ – 700 ₪ (המחיר עבור העבודה בלבד)
Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן