שירותי אינסטלציה מתקדמים במחיר הוגן

החלפת כיור מטבח

החלפת כיור מטבח בצורה המקצועית, האיכותית והמשתלמת ביותר
הגיע הזמן להחלפת כיור מטבח? לצד ההתרגשות מהחלפת הכיור יש דברים חשובים שצריך לדאוג להם כמו איכות הכיור, ההתאמה שלו למטבח שלך וכמובן עבודת ההתקנה. האינסטלטורים שלנו התקינו בהצלחה עשרות רבות של כיורים במטבחים שונים, גדולים וקטנים, חדשים וישנים ויכולים ללוות אותך בתהליך החל מבחירת הכיור ועד להתקנה המקצועית שלו, במחירים מעולים!

החלפת כיור מטבח שירות 24 שעות

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה להחלפת כיור מטבח במחיר החל מ 700 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירות החלפת כיור מטבח עוד היום!

ישנן סיבות רבות בגינן יעלה הצורך בשירות של החלפת כיור מטבח ובין היתר: שיפוץ כללי של המטבח, הרצון להחליף את הכיור הקיים בכיור משודרג ומתקדם יותר, בלאי או תקלות שונות בכיור הישן ועוד.
אם גם אתם מעוניינים בשירות של החלפת כיור מטבח, קיימת חשיבות גבוהה שתוודאו כי העבודה תבוצע על ידי אינסטלטור מנוסה ומקצועי המתמחה באופן פרטני בתחום זה.

החלפת כיור מטבח מבלי לפגוע בשיש

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לדאוג להם כשהגיע הזמן לבצע החלפת כיור מטבח ישן הוא השיש. עבודה לא מקצועית עלולה לגרום לחריטות ואף לשברים בשיש ולכן אנחנו ממליצים לך לבחור בכובד ראש את איש המקצוע שיופקד על המלאכה. לפני שליפת הכיור יש לוודא באיזו שיטה הותקן הכיור הישן שלך – התקנה שטוחה, התקנה עילית או התקנה תחתית. הידע הזה יעזור לאינסטלטור לשלוף את הכיור ללא פגיעה בשיש ובארונות המטבח שלך.

בחירת מידות נכונות לכיור שלך
לאחר שהאינסטלטור שלף את הכיור בהצלחה, הגיע הזמן להחלפת כיור בשיש מטבח הקיים. כדי לעשות את זה נכון יש למדוד את הכיור ולהזמין כיור באותו הגודל ובאותה שיטת התקנה. רק ככה ניתן יהיה להימנע מנזקים לשיש ולארונות המטבח. במידה והמטבח שלך ממילא עובר שיפוץ, אז לשיש אין משמעות אבל לגודל הכיור כן. כדאי לבחור גודל כיור פרופורציונלי שיתאים למטבח החדש מחד וישרת את הצרכים של הבית מאידך.

החלפת כיור מטבח התקנה שטוחה היא ההתקנה הנפוצה ביותר היות והשיטה הזו מפחיתה משמעותית את הסיכויים לסדקים בכיור. הסיבה לכך נעוצה באופן ההתקנה – הכיור נמוך במספר מילימטרים מהשיש ומודבק על ידי סיליקון כך שהמים לא מחלחלים הלאה.

איך מחליפים כיור מטבח כולל צנרת?

אנחנו בפורטל אינסטלטורס מאוד מאמינים בשקיפות ובהנחלת ידע ולכן אנחנו שמחים לשתף איתך את הידע שלנו. באמצעות הידע הזה, השיחות שלך עם אנשי המקצוע יהיו מקצועיות יותר והעבודה תהיה קלה, נכונה ומהירה הרבה יותר. הכיור שלך מגיע עם צנרת אשר מתחברת אל הסיפון ואל מערכת המים של הבית, כך שקיימים מספר שלבים בדרך לכיור החדש שלך:

  1. ניתוק ברז המים הראשי לדירה שלך
  2. שחרור הסיפון מהכיור ומצינורות הביוב
  3. חיתוך עדין של הסיליקון אשר מדביק את הכיור אל השיש
  4. הרכבת הכיור החדש וחיבור צינורות הביוב, המים והסיפון.
  5. מריחת סיליקון מסביב לכיור כדי שהוא ישאר במקום ומים לא יחלחלו מתחת לכיור.

כמה עולה החלפת כיור מטבח?

סוג השירות

מחיר השירות

החלפת כיור מטבח כללי

החל מ – 700 ₪

החלפת אסלה

החל מ – 500 ₪

החלפת ברז

החל מ – 250 ₪

תיקון טוחן אשפה

החל מ – 250 ₪

הרכבת טוחן אשפה

החל מ – 300 ₪

התקנת כיור תלוי

החל מ – 600 ₪

החלפת דוד שמש \ התקנת דוד שמש

החל מ – 2500 ₪

תיקון דוד שמש

החל מ – 500 ₪

מחיר מהווה את אחד השיקולים המרכזיים בבחירת איש מקצוע לצורך החלפת כיור מטבח. כדי ליהנות משירות של החלפת כיור או החלפת ברז כיור מטבח בעלות הוגנת, מומלץ תחילה לבצע סקר מחירים קצר.

בעת בדיקת מחירים להחלפת כיור מטבח ישנם שני פרמטרים שיש לקחת בחשבון: העבודה הכרוכה בהחלפת כיור המטבח ועלות הכיור עצמו. לדוגמא, אם מדובר בהחלפת כיור מטבח התקנה שטוחה או בשירות של החלפת כיור מטבח קיים – העלויות הינן שונות. בגזרת סוגי הכיורים – התקציב שלך הוא הגבול. אין הגבלה על איכות הכיור אך כן חשוב לזכור שיש לבחור כיור בהתקנה הרלוונטית למטבח שלך.

בבואכם להזמין אינסטלטור להתקנת הכיור החדש במטבח חשוב לציין בפניו את סוג הכיור ולמעשה כל פרט אחר אשר יאפשר לכם לקבל את הצעת המחיר המדויקת והרלוונטית ביותר – ועל ידי כך ימנעו "הפתעות" לא צפויות בצורת עלויות נוספת.

מקצועיות ואמינות

אתם מוזמנים ליצור קשר עם פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בכל שירותי האינסטלציה וליהנות משירות של אינסטלטור מוסמך, מקצועי, אמין ומנוסה המתמחה בהחלפה של כל סוגי הכיורים. רוצה להתייעץ איתנו? האינסטלטורים שלנו יענו על כל שאלה שלך בשיחת חינם וללא כל התחייבות!

אודות אינסטלטורס

אתר אינסטלטורס קיים מתוך הצורך במתן מענה למחפשי אינסטלטור באזור המרכז.
אתרנו עובד עם מגוון רחב של אינסטלטורים מוסמכים, אשר יעניקו לכם שירות מקצועי ואדיב, ונבדקו על ידי צוות האתר בשנה האחרונה

מפת האתר

אזורי שירות:

התקשרו למספר: 053-356-5915

ואחד מנציגי האתר יעזור לכם באיתור אינסטלטור בסביבת המגורים שלכם.

שעות פעילות צוות אינסטלטורים

יום א – 7:00 עד 23:00
יום ב – 7:00 עד 23:00
יום ג – 7:00 עד 23:00
יום ד – 7:00 עד 23:00
יום ה – 7:00 עד 23:00
יום ו – 7:00 עד 14:00

Copyright © 2022 – Powered by Customify | הצהרת נגישות

המחירים באתר משתנים ואינם קבועים, המחירים נקבעים לפי אופי העבודה בלבד. המחיר הסופי יקבע בשיחת הטלפון או בפגישת הייעוץ בבית הלקוח.