תפריט סגור

הצפה בבית

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

הצפה בבית

חורף וגשמים יורדים בחוץ, אתם בבית חם ונעים לכם, אבל פתאום הגשם נשמע לכם קרוב מתמיד וכשאתם מנסים לברר את מקור הרעש, לדאבונכם אתם מגלים הצפה בבית – או לפחות תחילתה של אחת כזאת.
הצפה בבית עלולה לגרום לפגיעות רכוש חמורות ולכן, קיימת חשיבות גבוהה להזעיק כמה שיותר מהר אינסטלטור מקצועי ומנוסה לצורך שאיבת הצפה.

הצפה בבית מה עושים?

אז נכון שכאשר מגלים הצפה בבית הפעולה הראשונה היא בדרך כלל להיכנס ללחץ ואולי לנסות להביא כמה שיותר דליים וסירים לצורך אגירת המים.
יחד עם זאת, חשוב לדאוג להזמין איש מקצוע כמה שיותר מהר אליכם הביתה – אינסטלטורים רבים מקפידים להיות זמינים 24 שעות במשך רוב ימי השבוע, כך שגם אם גיליתם את אותן הצפות גשם בשעות הלילה המאוחרות, אל תחכו לבוקר והזמינו איש מקצוע כבר באותו הרגע.

עבודה למקצוענים בלבד

שאיבת הצפה היא עבודה לאינסטלטורים מקצועיים ומנוסים בלבד ולכן, אם אתם רוצים להבטיח שבעת גילוי הצפה תוכלו לקבל את הפתרון הטוב ביותר, מוזמנים לשמור את הפרטים של פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה ולהיות רגועים שגם במקרה של הצפה, תוכלו ליהנות מפתרון מידי ומקצועי.

שאיבת הצפה

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן