תפריט סגור

איתור נזילות

נזילות מים

נזילות מים יכולות לקרות לנו תמיד. הן מעצבנות ולא כל כך נעים להתעסק בהן. נזילות מים מזיקות הן מהבחינה האסתטית של הנכס – כתמים על התקרה והקירות, עובש וטחב. והן מהבחינה הפיזית לדירה – פיצוצים, כתמים שחורים, שלוליות בדירה.

נזילות מים הן צרה, והן תמיד לא באות בעיתוי הנכון, אך יש חובה לטפל בהן במקום, כמה שיותר מוקדם, ולא לתת להן להתפשט ולהחמיר את מצב הנכס. הן יכולות לקרות בגלל תשתית צינורות ישן, בדרך כלל דבר הנפוץ בדירות ובנכסים ישנים יותר. והן יכולות לקרות בגלל עבודה לקויה של בעל מקצוע קודם שהתעסק עם התשתית.

איתור נזילות

איתור נזילות הוא תהליך של זיהוי מקור הנזילה ומציאתה במדויק, מטרתה להביא לאטימה סופית של הנזילה.

הדרך לאיתור נזילות – בעבר, איתור נזילות היו משימה קשה לאינסטלטור, לא כל רטיבות שקיימת בקיר היא למעשה מקור הנזילה. הנזקים שהנזילה יוצרת יכולות להטעות אינסטלטורים ולמעשה איתור הנזילות בעבר היה לא פשוט. ולכן בעת איתור הנזילות היה צורך בשבירה והרס מיותר של קירות, ורצפות. כיום, בעידן המודרני האינסטלטורים שלנו בתל אביב, בשביל לחסוך סכומי כסף גדולים של שבירת קירות ורצפות לנכס הלקוח לחינם, ובשביל לחסוך עגמת נפש,  משתמשים בדרכים פשוטות יותר לאיתור נזילות, על מנת לתת תוצאה מדויקת יותר, קלה יותר, ונוחה הרבה יותר ללקוח. עם פיתוח הטכנולוגיה קיימים מכשירים שמזהים לפי גלי קור וחום, סאונד וכו'. ולמעשה נותנים את השירות הטוב ביותר ללקוח.

השימוש במכשירים אלו  לאיתור נזילות מחייב הסמכה. לא כל אינסטלטור, גם המנוסה ביותר, רשאי מבחינת תקנים להשתמש במכשור.

050-830-3889 דילוג לתוכן