תפריט סגור

איתור נזילות

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

איתור נזילות

רבים מהאנשים אשר מגלים סימנים המעידים על נזילה אצלם בבית, מוצאים את עצמם בחשש גדול מביקור האינסטלטור ומגרימת נזק לקירות לצורך חיפוש קו המים ולמעשה איתור נזילות.
את אותם אנשים ניתן להרגיע עם המידע הבא: כיום, איתור נזילות מים מתבצע תוך שימוש במכשור המבוסס על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת ובין היתר: מצלמה תרמית זעירה, מכשיר המבוסס על גז ידידותי לסביבה ואמצעים מתקדמים נוספים אשר המשותף להם, הוא העובדה שהם מאפשרים איתור נזילות בצנרת מבלי צורך לגרימת נזק לקיר.
כאן חשוב לציין שלא כל האינסטלטורים עובדים עם הציוד החדשני המדובר ויש כאלו שעדיין עושים שימוש בשיטות המסורתיות יותר – מהסיבה הזאת, בטרם בחירת אינסטלטור, מומלץ לבדוק באיזו שיטה הוא מבצע איתור נזילות מים.

איתור נזילות ביעילות ומקצועיות

כאמור, כיום, הודות לטכנולוגיה המתקדמת איתור נזילות מים זאת פעולה יעילה ומהירה, אשר מביאה לתוצאות מדויקות ומאפשרת טיפול יסודי ואיכותי במקור הבעיה.
אם מה שמעניין אתכם כרגע נוגע לנושא של איתור נזילות מים מחיר, כדאי לקחת בחשבון שהעלויות של איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית לדוגמא, יהיו גבוהות יותר מאשר איתור נזילות באמצעים המיושנים יותר – יחד עם זאת, אם תוסיפו לעלויות של השיטות המסורתיות גם את עלויות תיקון הקירות כמו גם התחושה הלא נעימה של פגיעה בבית, אתם עתידים להגיע למסקנה חד משמעית כי איתור נזילות בקירות באמצעות מצלמה תרמית זאת לא רק השיטה היעילה יותר אלא גם השיטה המשתלמת יותר.

החלפת צנרת מים

בתהליך של איתור נזילות האינסטלטור אשר יבצע את הבדיקה יכול להגיע למסקנה כי מקור הנזילה הוא בבעיית איטום, אך גם יכול להיות שמקור הבעיה היא בצנרת – כתוצאה מבלאי, סדקים, פיצוץ וכו' – במקרה כזה קיים סיכוי כי יעלה הצורך בנושא של החלפת צנרת מים.
אז ראשית כל, חשוב לוודא שהחלפת הצנרת תתבצע על ידי אינסטלטורים מומחים – אשר מחזיקים בידיהם את הידע והכלים המתקדמים גם לביצוע עבודות מורכבות כמו החלפת צנרת מים.
כמובן, שגם שיקולים כמו – מחיר החלפת צנרת בבית יהיו רלוונטיים להחלטה, לכן, כדאי לערוך בירור מקדים לגבי  החלפת צנרת בבית מחיר.

מקבלים את ההחלטה הנכונה

אם גיליתם נזילה בבית שלכם או שיש לכם חשד לנזילה שכזאת, חשוב שלא תתפשרו על פחות מהשירות המקצועי והאיכותי ביותר אותו תוכלו לקבל כחלק מכך אחד הפרמטרים עליהם חשוב לשים דגש בבחירת האינסטלטור הוא קשת השירותים המוצעים על ידו: כדאי לבחור באינסטלטור שלצד איתור נזילות במצלמה תרמית, יחזיק גם בכלים אשר יאפשרו לו להעניק מענה לכל סוג של בעיה – בין אם מדובר בבעיית איטום ובין אם יתגלה צורך בהליך של החלפת צנרת מים.
כמובן, שתמיד יש לכם את האפשרות לחפש אחר איתור נזילות מים המלצות וע"י כך להגיע לאיש מקצוע מוסמך ומנוסה.

פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה יהווה הכתובת הנכונה עבור כל מי שזקוק לשירותי איתור נזילות. ברשות החברה ציוד חדשני ומתקדם המאפשר איתור נזילות מים בבית ללא גרימת הרס.
החברה זמינה 24 שעות ביממה וערוכה להעניק את הטיפול המקצועי, היסודי והאיכותי ביותר בכל תקלה – בהתאם למקורה. מוזמנים ליצור קשר ותוך זמן קצר אינסטלטור מוסמך ומקצועי יגיע אליכם.

איתור נזילות מים

050-830-3889 דילוג לתוכן