תפריט סגור

פתיחת סתימות

פתיחת סתימות בכל יום ובכל שעה

סתימה בשירותים או בכיור עלולה לגרום לחוויה לא נעימה במיוחד ואפילו לנזקים לכלי הסניטציה השונים שלך. מצד שני, ניתן בהחלט לנסות לפתוח סתימות בכוחות עצמך אך ברגע שהעניינים אפילו מעט מסתבכים אנחנו ממליצים לקרוא לאינסטלטור טוב שיבצע פתיחת סתימות מקצועית אשר מצד אחד תשחרר את הצנרת, אך לא תגרום לה נזק מהצד השני.

אינסטלטור לפתיחת סתימות זמין עבורך 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה לכל תקלה – פתיחת סתימות מחיר אטרקטיבי החל מ- 350 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת אינסטלטור לפתיחת סתימות חייגו: 050-830-3889

פתיחת סתימות

פתיחת סתימות על ידי מקצוענים

סתימות יכולות להתרחש בכל מערכות האינסטלציה השונות כגון: בצנרת המים, בצנרת הביוב, סתימות במרזבים ובתעלות הניקוז. חשוב מאוד לאתר את הסתימות מוקדם ככל האפשר כדי שלא יצטברו יותר מדי נוזלים שעלולים להפוך לפיצוץ יקר ומסורבל. אך אל דאגה! זה לא משנה היכן קרתה הסתימה, הציוד החדשני והניסיון הרב של האינסטלטורים בפורטל אינסטלטורס יעמוד לשירותך ויפתחו כל סתימה במהירות, ביעילות ובמחירים זולים משמעותית!

פתיחת סתימות באמצעים ביתיים

ישנן כל מיני אפשרויות פשוטות ויעילות לפתוח סתימות קלות שנגרמו בעקבות שימוש לא נכון במערכת האינסטלציה שלך. חלקן דורשות רכישה של חומרים ואביזרים מיוחדים ואת חלקן ניתן לבצע על המקום אך בשני המצבים כדאי מאוד לשים לב שלא נגרם נזק לצנרת בעקבות שימוש לא נכון.

שפיכת מים רותחים ישירות לצינור
פסולת שונה מצטברת בצינורות הביוב השונים החל מהכיור וכלה בכיורים באמבטיה. במידה והסתימה נגרמה בגלל הצטברות של שומן או לכלוך שמקורו לא במזון או הצטברות של שיער, ככל הנראה שהמים הרותחים יעזרו לשחרר את הסתימה. מומלץ לשפוך מים רותחים לכיור אחת לכמה זמן כדי למנוע הצטברות של לכלוך בצנרת.

פתיחת סתימה בשירותים על ידי פומפה
הכלי המזוהה ביותר עם עולם האינסטלציה, ובצדק. הפומפה פועלת כמו משאבה שיוצרת ואקום ומושכת את הלכלוך מהצנרת אל פני השטח (הכיור). השיטה הטובה ביותר להשתמש בפומפה היא למלא את הכיור במים עד רבע מהתכולה שלו ואז להתחיל ללחוץ את הפומפה לכיוון פתח הניקוז וחזרה למעלה מספר פעמים. הפעולה הזו תעלה את כל הלכלוך עד שהגורם העיקרי לסתימה ישתחרר לכיוון מעלה והצנרת תחזור לפעילות תקינה.

ספירלה
במידה וניסית את כל השיטות שפירטנו מעלה אך הסתימה מסרבת להשחרר, כנראה שהסתימה רצינית יותר וצריך להעלות הילוך במלחמה בה. שיטת הספירלה משמשת כמעין חוטר אשר פוער חורים בחומר שגרם לסתימה (לרוב אלו יהיו מגבונים לחים בשירותים או הצטברות של מזון או שיער בכיורים), ובכך מאפשר לנוזלים לזרום כרגיל מהכיור לצנרת הביוב. כל מה שצריך לעשות הוא לרכוש את הספירלה, להחדיר אותה לתוך פתח הניקוז ולסובב ימינה ושמאלה עד שמקור הסתימה יתפרק והמים יתחילו לנזול.

משאבה ידנית
מכשיר זה פועל בדומה לפומפה רק שהוא מופעל בצורה מכנית ומספק לחץ גבוה יותר להוצאת הלכלוך.

סודה קאוסטית
החומר הזה נראה שכאילו נלקח מסרטי מדע בדיוני הוא חומר מסוכן המכיל חומצה שמתפרקת במגע עם נוזלים רותחים ומפרקת את כל מה שהיא נוגעת בו. היתרון בה שהיא מסוגלת לחדור כל חומר שגרם לסתימה שלך אך מהצד השני היא מסוגלת לגרום לנזק בצנרת ואף להקשיח את הסתימה ולגרום לתקלה להיות חמורה אף יותר.
השימוש בסודה קאוסטית מחייב שימוש במגן עיניים וכפפות כדי למנוע מצב בו החומר עלול לסכן אותך בזמן השימוש בו. תהליך השימוש בו הוא קל יחסית וכל מה שצריך לעשות זה לנקות את הכיור מנוזלים, לפזר סודה קאוסטית ישירות לתוך פתח הניקוז ולשפוך מים רותחים שגורמים לפעולת התסיסה הכימית. לא מומלץ לחזור על השיטה הזו מספר רב של פעמים כדי שלא לגרום לנזקים לצנרת.

כמה עולה פתיחת סתימות?

סוג השירות

מחיר השירות

פתיחת סתימות מחיר כללי

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה בשירותים

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה במרזב

החל מ – 600 ₪
פתיחת סתימה באמבטיה החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה בכיור

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה במטבח

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימות ביוב

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה באסלה

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימות בצנרת

החל מ – 350 ₪

רוב הסתימות בבתים פרטיים הן סתימות שטחיות שנגרמות בעקבות שימוש לא נכון באסלה ובשל היעדר מסננים על הכיורים השונים, כך שפתיחת סתימות תהיה פעולה פשוטה וזולה אצל אינסטלטור אמין. מצד שני, פעולות פתיחת סתימות ביתיות עלולות לגרום לנזקים שונים ולכן לפני שניגשים למלאכת פתיחת הסתימות כדאי להיעזר בחוות דעת של אינסטלטור מומחה במגוון שירותי אינסטלציה שידע לנתח את תמונת המצב ולהמליץ לך על תוכנית פעולה אפקטיבית והצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. באופן כללי במקרים של פתיחת סתימות מחיר השירות אצלנו בפורטל אינסטלטורס מתחיל ב – 350 ₪ ומטפס כלי מעלה בהתאם למורכבות הסתימה.
יש לציין שבמקרים חריגים יותר כאשר יש סתימה בבורות ביוב בבניינים משותפים למשל יש להזמין שירותי ביובית אשר יבצעו עבודה שונה ומורכבת יותר. הזמנת שירותי פתיחת סתימה מסוג זה לרב מחירה מתחיל מ 800 ₪ ויכול להגיע עד 2000 ₪ כמובן שזה תלוי בהיקף הנזק.

פתיחת סתימות 24 שעות עם פורטל אינסטלטורס

בפורטל אינסטלטורס ניתן למצוא אינסטלטורים מומלצים ומקצועיים שמכירים את עולם האינסטלציה על בוריו ויכולים לתת מענה לכל לקוח ולכל תקלה 24 שעות ביממה. לרוב, תקלת האינסטלציה היא סימפטום לבעיה חמורה יותר ולכן מעבר לפתיחת סתימות, האינסטלטורים שלנו מוכנים לבצע כל משימת אינסטלציה קיימת החל מהחלפת חנוכיית מים, החלפת ברזים, התקנת כלי סניטציה, שיפוץ חדר אמבט ועד להחלפת דוד שמש. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנעזור לך לטפל בתקלת האינסטלציה בביתך או בעסק שלך אחת ולתמיד!

להזמנת אינסטלטור לפתיחת סתימות חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן