תפריט סגור

אינסטלטור במרכז

אין סיוט גדול מלקבל טלפון שהדירה הוצפה בגלל פיצוץ בצינור או גרוע מכך, משירותים סתומים. זו הסיבה שמומלץ לך להחזיק טלפון של אינסטלטור במרכז אשר זמין 24 שעות ויכול להגיע בהתראה קצרה עם כל הציוד הדרוש כדי לטפל בתקלה במהירות וביעילות. האינסטלטורים שלנו מנוסים בתחומם, בעלי תעודות מקצוע ועוברים השתלמויות מעת לעת, כל זאת בכדי להפוך את תהליך העבודה לאפקטיבי, זריז וכמובן – משתלם במיוחד!

אינסטלטור במרכז זמין עבורך 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור במרכז מקצועי ואמין במחיר אטרקטיבי החל מ 250 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה במרכז מהיום להיום!

להזמנת אינסטלטור במרכז חייגו: 050-830-3889

אינסטלטור במרכז

שירותי אינסטלטורים במרכז 24 שעות ביממה

כל מה שצריך לדעת על איתור נזילות מים בקיר
נזילות הן לא עניין שצריך להקל בו ראש. העניין עם נזילות הוא שהן מתרחשות מתחת לרדאר ואנחנו נחשפים לבעיה רק כשהיא הופכת להיות חמורה ויקרה במיוחד. זו הסיבה שהחלטנו לכתוב לך מדריך בנושא איתור נזילות בכדי שתכירו את הבעיה וכך נעזור לך לזהות אותה מוקדם יותר ולחסוך המון כאב ראש ולא מעט כסף.

נזילה בקיר עלולה לגרום לנזקים אסתטיים כגון קילופי צבע, הרס של חיפוי הקירות, התנפחות הקירות וגם לנזקים בריאותיים בגלל התפשטות עובש הידוע כמסוכן ומזיק לבריאות במיוחד לאוכלוסיות רגישות ולבעלי חיים. מעבר לכך, נזילות עלולות לחלחל לשכנים ולגרום גם להם לנזקים ולך לבזבוז משווע של אנרגיות על העניין הזה.

מה גורם לנזילות מים בקיר?
בניגוד לנזילות בברזים אשר נוצרות בדרך כלל מגומיות יבשות וקל מאוד לזהות ולטפל בהן, נזילות בקיר נגרמות מלקויות באיטום של פתחי הבית השונים (חלונות, קירות, מרפסות וגגות).

איתור נזילות מים בקיר עם אינסטלטור במרכז

בימים עברו, אינסטלטורים היו נאלצים להרוס את הרצפות ואת הקירות כדי להתחקות אחרי צינורות המים השונים עד שהיו מגיעים למקור הנזילה. היום, בזכות טכנולוגיה מהפכנית, ניתן לאתר את הנזילות ללא גרימת נזק כלל וכלל! אינסטלטור במרכז ישתמש בשני אביזרים מיוחדים:

  • מצלמה תרמית
    מצלמה זו יכולה לזהות מקורות חום ולכן היא מעולה באיתור נזילות. אינסטלטור במרכז יפתח את ברז המים החמים כדי לחמם את הצינור ואז באמצעות המצלמה התרמית הוא יזהה היכן המים בורחים ובכך יאתר את התקלה.
  • סיב אופטי
    סוג זה של מצלמה מסוגל להיכנס לתוך הצנרת ולצלם אותה מבפנים, כך שהמפעיל מקבל תמונת מצב מלאה על מצב הצנרת שלך ולכן יוכל להמליץ לך על טיפול נקודתי ומדויק עבורך.

כמה עולה שירות אינסטלטור במרכז?

מעבר לאיתור נזילות ופתיחת סתימות, שירותי אינסטלציה במרכז יכולים לספק לך מענה רחב ומלא לכלל תקלות האינסטלציה שלך. מעבר לכך, שירותי האינסטלציה שלנו כוללים מגוון רחב של שירותים שיכולים לשפר את מערכת האינסטלציה שלך ולהפוך אותה ליעילה וחסכונית במיוחד.

בין השירותים המשלימים ניתן למצוא:

שירותי אינסטלציה במרכז

אינסטלטור במרכז מחיר השירות

פתיחת סתימה באסלה במרכז

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה בכיור במרכז

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה במקלחת במרכז

החל מ – 350 ₪

תיקון נזילה בברז במרכז

החל מ – 250 ₪

תיקון נזילה באסלה במרכז

החל מ – 270 ₪

איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית במרכז

החל מ – 1200 ₪

התקנת ברז במרכז

החל מ – 250 ₪

התקנת סיפון במרכז

החל מ – 359 ₪

התקנת אסלה סטנדרטית במרכז

החל מ – 450 ₪

הבעיה הגדולה ביותר עם תקלות אינסטלציה היא שלרוב התקלות על פני השטח הן רק סימפטום למחלה עמוקה יותר ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל לזהות את הבעיה מרחוק ולהמליץ לך על דרכי טיפול מקיפות שיפתרו את התקלות אחת ולתמיד.

היות והשירותים שונים בתכלית אלו מאלו, באופן טבעי גם המחירים יהיו שונים. יחד עם זאת, המומחיות של האינסטלטורים שלנו מאפשרת להם להעניק לך שירותי אינסטלטור במרכז במחיר אטרקטיבי ועבודה ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לשוחח איתך טלפונית כדי לתכנן יחד איתך את תהליך העבודה. אינסטלטור במרכז מטעמנו מתחייב לעמוד בלוחות הזמנים ולספק אחריות מלאה לכלל סוגי השירותים כך שלכל עבודה שיוצאת מבית פורטל אינסטלטורס יש כתובת ומענה מלא.

שירותי אינסטלציה באזור המרכז

 

אינסטלטור באזור

אינסטלטורים בראשון לציון

אינסטלטור בבני ברק

אינסטלטור מומלץ בחולון

אינסטלטורים בבת ים

 אינסטלטור ברמת השרון

אינסטלטור בגבעת שמואל

אינסטלטור ברעננה

אינסטלטורים בגבעתיים

אינסטלטור מומלץ בשרון

אינסטלטור מומלץ בהוד השרון

אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור בהרצליה

אינסטלטורים ברמת גן

אינסטלטורים ברחובות

אינסטלטור מומלץ ביהוד

אינסטלטורים בירושלים

 אינסטלטור ברמת אביב

אינסטלטור מומלץ בכפר סבא

אינסטלטור מומלץ בראש העין

אינסטלטור בנתניה

אינסטלטור בקריית אונו

אינסטלטור ביבנה

אינסטלטור בפתח תקווה

להזמנת אינסטלטור במרכז חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן