תפריט סגור

פתיחת סתימה בשירותים

פתיחת סתימה בשירותים בכל מקום ובכל זמן

שירותים סתומים הם צרה צרורה מכיוון שכל יושבי הבית לא יכולים להתפנות, מה שמוסיף לאפקט הלחץ ועלול אפילו במקרים קיצוניים לגרום לנזק בריאותי. אמנם פתיחת סתימה בשירותים היא עניין קל לתפעול, לפעמים הצטברות רבה מדי של פסולת בשירותים עלולה לסתום אותם לגמרי, ולכן מומלץ מאוד להתייעץ עם אינסטלטור טוב שיגיע אליך במהירות ויפתח את הסתימה בצורה הטובה ביותר!

פתיחת סתימות בשירותים 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימה בשירותים במחיר אטרקטיבי החל מ 350 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת אינסטלטור לפתיחת סתימה בשירותים חייגו: 050-830-3889

פתיחת סתימה בשירותים

קודם כל, נבין מה גורם לסתימות באסלה

הסיבה העיקרית לסתימות באסלה נובעת מחוסר הידע שלנו בכל הנושא הזה. אף אחד לא עצר ללמד אותנו איך מערכות ביוב פועלות ולכן המונח "להוריד באסלה" כל כך שגור אצלנו. האסלה שלך מחוברת למערכת הביוב של הבניין, שהיא בעצמה מחוברת לרשת הביוב העירונית שמסלקת את כל הפסולת למתקני טיהור ברחבי הארץ. זו מערכת סבוכה של צינורות אשר פועלת אך ורק באמצעות כוח המשיכה וללא יד אדם. עם הזמן, פסולת כבדה כמו חיתולים, מגבונים, תחבושות וטמפונים, שומנים ואבנית מתחילים להצטבר במערכת וסותמים אותה עד כדי כך שדרושה פתיחת סתימה בשירותים על ידי אינסטלטור מומחה.

איך לבצע פתיחת סתימה בשירותים באמצעים ביתיים?

אנחנו ממליצים לך, למרות החוויה הלא נעימה, לנסות ולפתוח את הסתימה לבד כדי לחסוך ביקור אינסטלטור בשביל בעיה קטנה שאפשר לפתור לבד. במדריך הבא פירטנו את השלבים השונים הדרושים לפתיחת הסתימה על ידי מספר פעולות פשוטות שלא דורשות ידע טכני או ציוד מיוחד.

איך לפתוח סתימה באסלה בצורה נכונה?

 • בחירת פומפה ייעודית – למרות השם הגנרי, ישנם שני סוגים של פומפה – לכיור ולשירותים ולכן מומלץ לרכוש פומפה ייעודית לשירותים שתקל על תהליך פתיחת הסתימה.
 • שימוש בחומרים כימיים – כיום קיים מגוון רחב של חומרים לפתיחת סתימות המכילים כימיקלים שונים. בגלל שצנרת הביוב היא מערכת ישנה, החומרים האלו עלולים לגרום לה נזק ולהחמיר את הבעיה. מומלץ לא להשתמש בחומרים האלו בכלל, אלא כמוצא אחרון ורק באופן חד פעמי.
 • לפני תחילת העבודה על האסלה, מומלץ לעצור את זרימת המים לניאגרה על ידי סגירת ברז אספקת המים.
 • יש לזכור לחטא את כל הציוד שהשתמשת בו כדי לפתוח את הסתימה.
 • ההגנה הטובה ביותר שניתן להעניק לאסלה היא שימוש נכון בה. יש להקפיד להשליך פסולת כבדה לפח ולא לאסלה כדי לשמור עליה פתוחה ותקינה.

פתיחת סתימה בשירותים – שלב אחרי שלב

 1. יש לרפד את אזור האסלה במגבות יבשות שיספגו את הנוזלים במידת הצורך.
 2. יש לרוקן את המים באסלה עד לגובה שיספיק להכניס פומפה בצורה מלאה לאסלה.
 3. יש להכניס את הפומפה לאסלה ולפמפם כחצי דקה רצוף. אם הסתימה הקיימת באסלה יחסית קלה, היא אמורה להיפתח על ידי הפעולה הזו בלבד.
 4. אם הפומפה לא עזרה לפתוח את הסתימה, ניתן לרכוש ספירלה בחנות לכלי בניין, להחדיר אותה לאסלה ולסובב את הידית. הספירלה אמורה לפעור חור בפסולת שהצטברה ולפתוח את הסתימה.
 5. יש להוריד את המים כדי לבדוק האם הסתימה נפתחה והמים זורמים.
 6. במידה והאסלה עדיין סתומה, ככל הנראה כדאי להזמין אינסטלטור שיבצע פתיחת סתימה בשירותים ויוודא שלא נגרם נזק לצנרת.

כמה עולה פתיחת סתימה בשירותים?

סוג השירות

מחיר השירות

פתיחת סתימה בשירותים מחיר כללי

החל מ – 350 ₪

תיקון נזילה בניאגרה

החל מ – 270 ₪

התקנת ניאגרה סטנדרטית

החל מ – 350 ₪

שירותי פתיחת סתימות בשירותים מתומחרים לפי המורכבות של הסתימות ולכן אם האינסטלטור יגיע לביקור קל, ככל הנראה שהוא לא יגבה יותר מביקור. אך במידה והסתימה רצינית ויש צורך בציוד מיוחד או בשעות עבודה רבות, האינסטלטור יאלץ לגבות מחיר מעט יקר יותר. באופן כללי במקרים של פתיחת סתימה בשירותים מחיר השירות אצלנו בפורטל אינסטלטורס מתחיל ב – 250 ש"ח. במידה והנך זקוק לשירותי תיקון אסלות סמויות רצינו שתדע כי האינסטלטורים של פורטל אינסטלטורס מנוסים מאוד בתחום האינסטלציה ויכולים להעניק לך פתרון אינסטלציה מקיף לכל בעיה ותקלה ומלא במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד!

להזמנת אינסטלטור לפתיחת סתימה בשירותים חייגו: 050-830-3889

מומלץ לקרוא גם את המאמר האחרון בבלוג שכתבנו בנושא "איך פותחים סתימה בשירותים".

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן