תפריט סגור

רטיבות ברצפה

כל הפתרונות לרטיבות ברצפה במקום אחד!
התפוצץ לך צינור לאחרונה? האמבטיה שלך לא אטומה כמו שצריך או שהבית עבר הצפה? כנראה שמסתתרים מתחת לרצפה שלך מים שעם הזמן יגרמו לנזק לרצפות ואף לתשתית הבניין. זו הסיבה שכדאי לך להזמין מיד אינסטלטור מומלץ שיאתר מה שגורם לרטיבות ברצפה, יתקן אותו וישקם את הרצפה שלך. אנחנו זמינים עבורך 24 שעות כך שברגע שיעלה הצורך, נוכל להגיע אליך בהתראה קצרה ולפתור את עניין הרטיבות ברצפה במהירות ובמחירים משתלמים!

אינסטלטור מומחה לרטיבות ברצפה לשירותכם

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה לטיפול ברטיבות ברצפה מחיר אטרקטיבי החל מ 800 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה לטיפול ברטיבות ברצפה להיום!

לייעוץ עם אינסטלטור מומחה לרטיבות ברצפה חייגו: 050-830-3889

רטיבות ברצפה

אלו הדרכים לאתר רטיבות ברצפה

הבעיה הכי גדולה ברטיבות ברצפה היא הגילוי של הנזילה עצמה מכיוון שהיא מסתתרת מתחת לרצפות ולא תמיד היא מתפשטת בצורה שאפשר לשים לב אליה. לכן גיבשנו עבורך רשימה של תופעות שיכולות להסגיר התפתחות של רטיבות ברצפה.

 • חשבון מים מנופח
  נזילה קורית בגלל סדק בצנרת אשר דרכו נוזלים המים ללא יכולת לעצור. עלייה בחשבון המים תעיד על כך שישנה נזילה איפשהו ולכן זה צריך להדליק לך נורה אדומה.
 • שעון מים רץ ללא הפסקה
  תפקידו של שעון המים הוא לנטר את כמויות המים שעוברות דרכו כדי לדעת כמה לחייב את חשבון המים שלך בסוף החודש. כשכל הברזים סגורים, שעון המים צריך לעצור ולכן אם הוא ממשיך לרוץ, ככל הנראה שיש לך נזילה.
 • רצפה רוקדת
  המים משבשים את המרקם של החול מתחת לרצפה ולכן אם זיהית שמספר מרצפות התחילו לרקוד ביחד, עלולה להיות מתחתן רטיבות.
 • רטיבות בתקרה של השכנים
  בזכות כוח הכבידה, מים מחלחלים למטה מה שאומר שעם הזמן עלולה להתפתח רטיבות בתקרה של השכנים שלך.

ישנן דרכים נוספות לבדיקת רטיבות ברצפה אשר כוללות שימוש במצלמות תרמיות אשר מגלות מים חמים וכך יכולות לאתר נזילות או באמצעות החדרה של גז ידידותי לסביבה לצנרת כדי לגלות את מקור הנזילה. במידה ולא מצאת את האקדח המעשן אך עדיין יש בך חשד לנזילה, נשמח לעזור לך לאתר אותה בשיחת ייעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות!

ייבוש רטיבות ברצפה

הדבר הראשון שיש לעשות הוא להחליף את הצנרת הפגומה כדי למנוע מצב בו הנזילה חוזרת. לפעמים ניתן יהיה להחליף רק את החלק הסדוק אך אנחנו ממליצים לך לנצל את ההזדמנות כדי להחליף את כל הצנרת מכיוון שזה רק שאלה של זמן עד שחלק אחר של הצנרת יסדק ויתחיל לנזול.

יש שתי שיטות לייבוש רטיבות ברצפה, אשר כל אחת מתאימה לחומרה אחרת של רטיבות. השיטה הראשונה היא להסיר את המרצפות ולשאוב את כל הנזילה ולחדש את האיזור. שיטה זו יעילה לחדרים קטנים יחסית ונחשבת למהירה יותר.
השיטה השנייה היא ייבוש באמצעות אוויר חם, כשמקרה הזה האינסטלטור יזרים את האוויר לשכבת החצץ של הריצוף וייבש את החול שנמצא שם. זו שיטה מעט יותר מורכבת ובאופן טבעי תיקח הרבה יותר זמן.

כמה עולה ייבוש רטיבות ברצפה?

במקרה של רטיבות ברצפה, מתקיים מירוץ נגד הזמן מכיוון שככל שהרטיבות תתפשט כך העבודה תהפוך למורכבת ויקרה יותר. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לבדוק בעצמך את שעון המים ואת חשבון המים מעת לעת כדי לנסות לגלות נזילות כשהן רק בהתחלה שלהן. במקרה ואיתרת נזילה אנחנו נגיע עם כל הציוד הדרוש, נאתר את הגורמים לנזילה ונאטום אותם כדי שהרטיבות ברצפה תהיה זיכרון קצר ורחוק.

 

שירותים בנושא רטיבות

מחיר

בדיקת רטיבות ברצפה החל מ – 350 ₪

תיקון רטיבות בקיר

החל מ – 750 ₪

טיפול נגד רטיבות בתקרה

החל מ – 350 ₪
תיקון רטיבות קפילארית החל מ – 750 ₪

לייעוץ עם אינסטלטור מומחה לרטיבות ברצפה חייגו: 050-830-3889 רטיבות מתחת לריצוף

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן