תפריט סגור

רטיבות ברצפה

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

רטיבות ברצפה

אם גיליתם רטיבות ברצפה, חשוב שתמהרו להזמין איש מקצוע מנוסה על מנת שיאתר את מקור הבעיה ויעניק לה מענה מקצועי ואיכותי – יש לקחת בחשבון, שקיים סיכוי כי זאת רטיבות מתחת לריצוף ובמקרה כזה יש צורך לעשות שימוש במכשור ייעודי ומקצועי לצורך ייבוש רטיבות תת רצפתית.

בדיקת רטיבות ברצפה במעבר לבית חדש

הצורך בשירות של ייבוש רטיבות מתחת לריצוף יכול לעלות בדירות יד שניה ואף גם בדירה חדשה שנרכשה מקבלן – במקרים בהם עבודת הריצוף בוצעה בצורה לא מקצועית.
מהסיבה הזאת, בטרם מעבר לדירה, כדאי להזמין איש מקצוע לצורך ביצוע הבדיקה.

לא להקל ראש

רטיבות ברצפה עלולה להעיד על בעיה חמורה, לכן, גם במקרים בהם הרטיבות נראית לכם מינורית יחסית, חשוב לא להקל ראש בבעיה ולהזמין איש מקצוע לצורך הטיפול בה.
אם גם אתם זקוקים לשירות של ייבוש רטיבות ברצפה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה ובתוך זמן קצר מרגע הפניה, תוכלו לזכות למענה איכותי ויסודי לבעיה מאיש מקצוע מנוסה.

רטיבות מתחת לריצוף

050-830-3889 דילוג לתוכן