תפריט סגור

משאבות ביוב

משאבות ביוב רוכשים רק בפורטל אינסטלטורס!

תפקידן של משאבות הביוב הוא להעלות את השפכים השונים לגובה הביוב ומשם לצנרת הביוב המרכזית של הבניין. ישנם שני סוגים של משאבות – שאיבות ביוב והזרמת שפכים ודלוחים בלחץ גבוה. אנחנו בפורטל אינסטלטורס יכולים לספק לך משאבות ביוב איכותיות ומקצועיות במחירים המשתלמים ביותר שיאפשרו לך להעניק שירותי ביוב מהירים ויעילים!

מבחר משאבות ביוב בשירות 24/7

אצלנו ניתן להזמין משאבות ביוב במחיר החל מ 300 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת משאבות ביוב חייגו: 050-830-3889

משאבות ביוב

כך משאבות ביוב עובדות

צינורות הביוב השונים בנויים בשיפועים כך שהם מוליכים את השפכים והפסולת שלנו ללא מגע יד אדם תוך הסתמכות אך ורק על כוח הכבידה. כוח זה גורם לשפכים לרדת מהקומות הגבוהות אל הצינורות ומשם למתקני טיהור המפוזרים ברחבי הארץ. אך מה קורה כשהאזור ממנו מגיע הביוב נמוך מקווי הביוב עצמם? בזמן האחרון אנחנו עדים לביקוש אדיר למגורים, מה שהפך המון מרתפים ליחידות דיור. הבעיה היא, שיחידות הדיור האלו נמוכות מקווי הביוב ולכן נשאלת השאלה איך אפשר לפנות את הביוב מהמקומות האלו? האם יש לבצע שאיבת ביוב?
הפתרון לכך הוא כמובן משאבת ביוב. משאבת הביוב קולטת אליה שפכים ועל ידי מצוף מיוחד יודעת להתחיל במלאכת השאיבה ומעבירה את השפכים הלאה לקווי הביוב השונים.

סוגי משאבות ביוב

היום קיימים בשוק שלושה סוגים של משאבות ביוב אשר משמשות למטרות שונות:

 • משאבת ביוב טבולה
  משאבה זו מוכנסת לתוך בורות הספיגה והיא שואבת את הפסולת משם ומעבירה אותה לקווי הביוב. קיים סוג נוסף של משאבה טבולה לביוב אשר פועלת על חשמל כדי להצליח להעלות את השפכים לגובה קווי הביוב. המשאבה הזו מצוידת בלוח פיקוד אשר מאפשר שליטה על אופן השאיבה.
 • משאבת ביוב ביתית
  משאבות ביוב ביתית אלו (משאבות ביוב למרתף למשל) קטנות יותר וקלות לתפעול גם ללא ידע טכני. לרוב ניתן למצוא משאבות מסוג זה בבתים פרטיים שצריכים לשאוב ביוב ממקומות נמוכים כמו מרתפים, מקלטים או אפילו דירות קרקע שבורות הספיגה שלהן נמצאים במקומות נמוכים מקו הרצפה.
 • משאבת ביוב חותכת
  לעיתים משאבות ביוב מותקנות במקומות בעלי תעבורת שפכים גבוהה כמו בתי חולים, משרדים ואצטדיונים. כידוע, עם השפכים מגיעה פסולת שונה (נייר טואלט, מגבונים וכו') שעלולים להתקע במשאבות. משאבת ביוב סכין מכילה מעין מגרסה שמותקנת בצידה החיצוני של המשאבה שגורסת את כל הפסולת שמגיעה למשאבה ומגינה על המשאבה מפני סתימות.
  בבתים פרטיים מומלץ להתקין משאבות ביוב גורסות מגבונים או פסולת דומה על מנת לשמור על פעילות תקינה של צנרת הביוב.

איך לבחור משאבת ביוב?

כמו שראית, קיימים מספר סוגים של משאבות ביוב שלכל אחת תפקיד שונה, אז איך אפשר להבדיל ביניהן ולוודא שהמשאבה שרכשת באמת מתאימה לצרכים שלך? כדי לענות על השאלה הזו כדאי לבדוק שני משתנים:

 • גודל המשאבה
  משאבות שונות בנויות בגדלים שונים ולכן מסוגלות לתעל כמויות שונות של שפכים. בחירה של משאבה נכונה חשובה כדי שהמשאבה תתאים לבור הספיגה בתוכו היא מותקנת מחד ולמנוע בזבוז מיותר של כספים על משאבה גדולה מדי.
 • תפקידה של המשאבה
  תפקידה העיקרי של המשאבה הוא לשאוב את הפסולת מבור הספיגה ולהעלות אותה לגובה הקרקע כדי להזרים אותה לקווי הביוב. אך לעיתים המשאבה משמשת לשימושים אחרים כמו שאיבת מים במקרה של הצפה או טיהור מים בבריכות פרטיות וציבוריות ולכן כדאי להתייעץ עם קבלן ביוב שיעזור לך להבין איזו משאבה נכונה לך.

כמה עולה משאבת ביוב?

בשוק קיימים המון סוגים של משאבות ביוב. מחיר משאבות ביוב מתחיל ב-300 שקלים ויכול לטפס עד 5000 שקלים למשאבות המתקדמות והגדולות ביותר. כדי לענות לך על השאלה הזו, אנחנו נשמח לשוחח איתך בטלפון כדי להבין ממך מהו הצורך שלך במשאבה, כך נוכל להגיש לך הצעת מחיר קונקרטית ומשתלמת במיוחד שתענה על הדרישות שלך ותחסוך לך כסף! לשירותי שאיבת ביוב השונים, להזמנת התקנה של מערכת ביוב ולייעוץ בכל נושא צור איתנו קשר ונשמח לסייע.

להזמנת משאבות ביוב חייגו: 050-830-3889

מחירון שירות התקנת משאבות ביוב

סוג השירות

מחיר השירות

התקנת משאבה טבולה
*ניתן לרכוש גם משאבות דרכנו, המחיר משתנה לפי סוג המשאבה

החל מ – 2500 ₪ (המחיר עבור העבודה בלבד)

התקנת משאבות להגברת לחץ מים

החל מ – 1000 ₪ (המחיר עבור העבודה בלבד)

התקנת משאבת ביוב למרתף

החל מ – 2200 ₪ (המחיר עבור העבודה בלבד)
Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן