תפריט סגור

פתיחת סתימה בכיור

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

פתיחת סתימה בכיור

סתימה בכיור זאת בעיה נפוצה, אשר אנשים רבים נתקלים בה מספר פעמים במהלך חייהם. ברוב המקרים כאשר בעיה כזאת מתגלה, אנחנו קודם כל ניקח פומפה וננסה לפתוח את הסתימה באמצעותה. במידה והפעולה לא תעלה הצלחה הפעולה הבאה בה ננקוט לצורך פתיחת סתימה בכיור היא שימוש באחד מאותם חומרים כימיים אשר נועדו למטרה – כאן חשוב לעקוב וליישם את הוראות השימוש באותו החומר, יש לקחת בחשבון כי שימוש לא נכון באותו חומר עלול לגרום להרס הצנרת.
אם גם פעולה זו לא תשיג את המטרה של פתיחת סתימות בכיור או שהסתימה תפתח באופן זמני בלבד, הצעד הבא יהיה הזמנת מומחה המתמחה בנושא של פתיחת סתימה בכיור.

פתיחת סתימה בכיור – איתור מקור הסתימה

ישנם מספר גורמים לנושא של סתימה בכיור, כאשר מקור הבעיה יכול להיות בשל סתימה של הסיפון – אביזר דמוי כוס פלסטיק אשר נמצא מתחת לכיור.
יחד עם זאת מקור הסתימה יכול להיות גם בצנרת המשותפת לבניין. גורמים נוספים לסתימה יכולים להיות: חדירת גוף זר לצנרת, הצטברות אבנית בצינורות ועוד..
כאמור, על מנת לאתר את מקורה המדויק של הסתימה וגם לקבל את המענה המקצועי והאיכותי ביותר האפשרי חשוב להקפיד ולהזמין אינסטלטור מקצועי המחזיק בציוד מתקדם וחדשני אשר יאפשר לו גם לאתר במהירות וביעילות את מקור התקלה וגם לטפל בה בקפידה.

פתיחת סתימות ביוב מחירים

גם אם אתם זקוקים לשירות של פתיחת סתימה בכיור מטבח וגם אם מדובר בסתימה בכיור האמבטיה, המטרה שלכם תהיה לקבל מענה מקצועי ואיכותי – מה שימנע מצב בו הבעיה תשנה בתוך זמן קצר.
בדיוק במקום הזה פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה נכנס לתמונה ובאמצעות שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם, כלים מקצועיים וניסיון רב שנים, אינסטלטור מקצועי יאתר במהרה את מקור הסתימה ויטפל בה בצורה יסודית ומקצועית.

סתימה בכיור

050-830-3889 דילוג לתוכן