תפריט סגור

החלפת ברז

כל מה שצריך לדעת על החלפת ברזים

החלפת ברז הוא עניין שבשגרה ונחשב לתהליך פשוט יחסית שלא מצריך ידע טכני עמוק או ניסיון רב בתחום רק אם הברז והצינורות תקינים ללא תקלות אינסטלציה. אם מתחשק לך לרענן את הנראות של הברזים בביתך או שמא גילית נזילה קטנה מהברז, ניתן בהחלט להחליף ברז לבד. מומלץ לקרוא למקצוענים של פורטל אינסטלטורס כשמדובר בהחלפת ברזים מורכבת יותר שעלולה לגרום לנזקים לאריחים, לכיורים או לכלים הסניטריים השונים שלך.

אינסטלטור לביצוע החלפת ברז 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור להחלפת ברזים מקצועי ואמין במחיר אטרקטיבי החל מ 250 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת אינסטלטור להחלפת ברזים חייגו: 050-830-3889

החלפת ברזים

סוגי ברזים נפוצים בישראל

ישנם שני ברזים עיקריים המשמשים את רוב משקי הבית בישראל והם ברז פרח וברז סוללה. ברז סוללה הוא הברז שמחובר לקיר ואילו ברז פרח מותקן על שיש. ברזי הסוללה נפוצים יותר בבתים ישנים או בחדרי אמבט והם מחוברים ישירות לצנרת כך שהטיפול בהם נחשב לקל ביותר. מהצד השני, ברז פרח מחובר לצנרת דרך צינורות שנמצאים מתחת לכיור על ידי ברז ניל (שגם את ברז הניל יש להחליף מעת לעת).

איך ניתן להימנע מהחלפת ברזים ולמנוע תקלות בברז?

מלחמה באבנית
האויבת הגדולה ביותר של הברזים (וגם של קומקומים) היא האבנית שלאט לאט מתחילה להתפשט על הברז וסותמת אותו. הבשורות הטובות הן שקיים מסנן אבנית לדירה שיכול להוריד משמעותית את הצטברות האבנית ולהאריך את חיי הברזים בביתך.
מעבר למסנן האבנית מומלץ לנקות את האבנית על ידי חומרי ניקוי לא חזקים כדי למנוע בעיות במנגנוני הברזים השונים בבית.

איטום משטחי כיור
לפעמים (בעיקר בבתים ישנים) משטחי הכיורים השונים לא ישרים, כך שהמים המתנקזים אל הכיור חודרים מתחת לכיור וגורמים נזקים לעץ ולצינורות השונים המותקנים שם. מומלץ לפקוח עין ולבדוק רטיבויות מעת לעת כדי למנוע את התופעה הזו. במידה וגילית נזילה שכזו, אפשר למרוח מעט סיליקון בפתחים השונים ולאטום אותם כך שהנוזלים ישארו בכיור.

אינסטלטור מומלץ להחלפת ברז 24 שעות ביממה

במידה ומדובר בהחלפת ברז רק לצרכי אסתטיקה ויופי, ניתן לנסות להחליף את הברז לבד ולחסוך הזמנת אינסטלטור. אך אם החלפת הברזים נובעת מתוך תקלה כלשהי, מומלץ מאוד לקרוא לאינסטלטור טוב להחלפת ברזים שיבין את הרגישויות השונות במערכת הצינורות ויוכל להעניק לך תמונת מצב מלאה לגבי הכיור בביתך. הסיבה לכך היא שלפעמים התקלה האמיתית מסתתרת מאחורי תקלות קטנות שחובבן פשוט לא יכול לאתר. אינסטלטור טוב ידע להחליף את הברזים בביתך במהירות וביעילות כך שהצעת המחיר שלו לא תהיה יקרה למרות האיכות הגבוהה של העבודה שלו. אינסטלטור מומלץ הוא אחד שיש לו ניסיון במגוון שירותי אינסטלציה, מוניטין, ותק וחשוב מכך – כמה שיותר לקוחות מרוצים!

כמה עולה החלפת ברזים?

על פניו התקנת ברזים היא פעולה פשוטה שניתן לבצע באמצעים ביתיים ולכן המחירים משתנים בהתאם למורכבות הבעיה. באופן כללי במקרים של החלפת ברזים מחיר השירות אצלנו בפורטל אינסטלטורס מתחיל ב – 250 ש"ח ויכול להשתנות בהתאם למורכבות ההרכבה. כפי שכתבנו, אם לא הצלחת להחליף ברז בכוחות עצמך כנראה שבעיית האינסטלציה שלך מורכבת יותר מהחלפת ברז פשוטה.

סוג השירות למטבחים

מחיר השירות

החלפת ברז מחיר כללי החל מ – 250 ₪
החלפת ברז מטבח החל מ – 350 ₪
החלפת סיפון במטבח החל מ – 350 ₪
החלפת ברז כיור החל מ – 250 ₪
החלפת כיור במטבח החל מ – 350 ₪
החלפת ברז מקלחת החל מ – 350 ₪

היות וקשה להבחין בבעיות כאלו, אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו על מנת לקבל שיחת ייעוץ והכוונה ללא כל התחייבות במהלכה ננסה לאבחן את תקלת האינסטלציה בביתך וניתן לך מענה טלפוני כל עוד התקלה נשמעת קלה וסבירה. במידה ולא, נבנה לך תכנית פעולה ייחודית ומותאמת אישית שתשים סוף לבעיות האינסטלציה בביתך ונחליף לך את הברז בצורה הטובה, היעילה והזולה ביותר!

להזמנת אינסטלטור להחלפת ברז חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן