תפריט סגור

הגברת לחץ מים

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

הגברת לחץ מים

לחץ מים נמוך במקלחות ובכיורים עלול ממש לפגוע באיכות החיים. לחץ מים נמוך יפגע בהנאה ממקלחת חמה, הוא יהפוך את מלאכת שטיפת הכלים לארוכה ומייגעת יותר ובנוסף, לחץ מים ביתי נמוך גם עלול לגרום לחשבונות חשמל גבוהים יותר – המקלחות הופכות לארוכות יותר וכחלק מכך יש להדליק את הדוד לפרק זמן ארוך יותר.
החדשות הטובות הן שקיימת אפשרות לבצע הגברת לחץ מים ולהעלות בהתאמה את איכות החיים.

הגברת לחץ מים בבית – כיצד זה מתבצע?

הגברת לחץ מים בדירה יכולה להתבצע באמצעות מכשיר ייעודי "מגביר לחץ מים". מדובר למעשה בסוג של משאבה אותה מחברים לברז המים הראשי ופעולתה היא אגירת המים ושחרורם בלחץ גבוה יותר אל צינורות הבית – התוצאה של הפעולה היא למעשה זרימה מוגברת יותר של מים בכל הברזים.
כאן חשוב לציין שכל מי שתר אחר משאבת לחץ מים לבית מחיר, עתיד לגלות טווח מחירים רחב כשאחת הסיבות לשוני בין המחירים נובעת מהעובדה שקיימם מגבירי לחץ מים אשר נועדו לשימושים שונים.

פנייה לאיש מקצוע מוסמך

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של הגברת לחץ מים בבית או בדירה, מוזמנים ליצור קשר עם פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה ולקבל מענה מאיש מקצוע מוסמך ומנוסה, אשר הינו בעל הכלים להציע את הפתרונות אשר ייתנו את המענה הטוב ביותר לנושא של הגברת לחץ מים.

הגברת לחץ מים בדירה

050-830-3889 דילוג לתוכן