תפריט סגור

רטיבות בתקרה

תיקון רטיבות בתקרה מהרגע להרגע
קל מאוד לזהות רטיבות בתקרה, אך קשה מאוד לטפל בה מכיוון שיכולים להיות כל מיני גורמים לנזילה. מצד שני, כדאי מאוד לטפל ברטיבות בתקרה מכיוון שבמקרה הטוב הצבע יתקלף ויתפתח עובש ובמקרה הרע התקרה עלולה להתפורר ולסכן את יושבי הבית. זו הסיבה שהאינסטלטורים שלנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה ויכולים להגיע בהתראה קצרה כדי לאתר את הנזילה ולעצור אותה לפני שהיא גורמת לנזקים משמעותיים!

אינסטלטור מומחה לטיפול נגד רטיבות בתקרה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה לטיפול נגד רטיבות בתקרה במחיר אטרקטיבי החל מ 350 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין מומחה לטיפול בבעית רטיבות בתקרה להיום!

לייעוץ עם מומחה רטיבות בתקרה חייגו: 050-830-3889

רטיבות בתקרה

מה הגורמים לרטיבות בתקרה?

נזילה בתקרה יכול להגיע בשתי צורות עיקריות – נזילה איטית שתגרום לכתמי רטיבות בתקרה, עובש ועם הזמן לטחב ונזילה אינטנסיבית שתגרום למים לטפטף מהתקרה שלך תוך דקות ספורות. בשני המקרים אנחנו ממליצים לטפל במהירות כדי למנוע נזקים עתידיים שעלולים להגיע עד לתשתית הבניין!
סובלים מרטיבות בתקרה מהשכן? רגע לפני שאנחנו רצים להאשים אותם, הנה הגורמים העיקריים לרטיבות בתקרה:

 • פיצוץ צנרת
  אם התקרה שלך התחילה לטפטף מים, ככל הנראה שאחד מהצינורות אשר עוברים ברצפה של השכנים שלך התפוצץ. אלו יכולים להיות צינורות מים חמים, מים קרים וביוב ולכן ברגע שזיהית טפטוף אנחנו ממליצים לעלות לשכנים ויחד איתם לעצור את זרימת המים לדירה כדי לנסות לעצור את הנזילה עד שנגיע ונטפל בתקלה.
 • איטום לקוי
  סוג זה של רטיבות בתקרה יקרה במקרים בהם האיטום לא יהיה תקין באיזור המקלחת והאמבטיה. רובה שנשחקה מסביב לרצפה, פאנלים מתנדנדים או חובבנות של שיפוצניקים שלא אטמו את חדר האמבטיה כמו שצריך עלולים לגרום למים לחדור ולחלחל אל התקרה שלך. במקרה הזה ככל הנראה שתהיה רטיבות איטית שתבוא לידי ביטוי בכתמים צהובים או התנפחויות של הצבע על התקרה.
 • זליגת מים ממכשירי חשמל שונים
  המקרר, מתקני מים, מדיח, מכונת כביסה וכו' הם מכשירי חשמל שמשתמשים במים כדי לפעול. לפעמים גומיות האיטום שלהם נשחקות ולא מצליחות לעצור את כל הנוזלים שעוברים דרכן ולכן ישנה נזילה איטית מאוד שתחדור אל התקרה שלך.
 • רטיבות בתקרה מהגג
  הדירה שלך ממוקמת בקומה הגבוהה ביותר בבניין אך יש לך רטיבות בתקרה? ככל הנראה שהאיטום של הגג לא תקין ויש להזמין אינסטלטור שיאתר את הנזילה ויאטום את הגג כמו שצריך ועדיף לפני החורף!

אילו נזקים רטיבות בתקרה עלולה לגרום?

מעבר לכתמים אסתטיים, רטיבות בתקרה עלולה לגרום לנזקים נוספים שהעיקריים בהם הם:

 1. נזק למערכות החשמל של הבית
  אמנם חוטי החשמל מוגנים בשרוולים, אך השרוולים האלו לא אטומים מה שאומר שמגע שלהם עם מים יכול לגרום לקצר, לשריפה ואפילו לסכנת התחשמלות במגע איתם!
 2. מחלות נשימה
  טחב ועובש הם סוג של פטריות אשר גדלות במקומות לחים אשר מכילים מים עומדים, כמו רטיבות בתקרה. הפטריות האלו משחררות נבגים לאוויר אשר חודרים לריאות שלנו ועם הזמן עלולות להתפתח מחלות נשימתיות ותגובות אלרגיות גם לאנשים שלא חוו אלרגיות מעולם!

כמה עולה תיקון רטיבות בתקרה?

מכיוון שקיימים מספר סוגים של רטיבות מהתקרה, נהיה חייבים לשוחח איתך בטלפון כדי להבין את מורכבות העבודה וכך להגיש לך הצעת מחיר קונקרטית ותפורה אישית לחומרת הרטיבות שבתקרה שלך. באותה נשימה אנחנו יכולים להבטיח לך שהאינסטלטורים שלנו יטפלו ברטיבות במהירות, באפקטיביות וכמובן – במחירים משתלמים במיוחד!

סוג השירות

מחיר השירות

תיקון ואיטום רטיבות בתקרה באזור קטן החל מ – 350 ₪

איתור נזילות במצלמה טרמית

החל מ – 1200 ₪
תיקון רטיבות בקיר החל מ – 750 ₪

טיפול ברטיבות ברצפה

החל מ – 800 ₪
גילוי נזילות החל מ – 1200 ₪
נזילה בשירותים החל מ – 300 ₪

לייעוץ עם מומחה רטיבות בתקרה חייגו: 050-830-3889

נזילה מהתקרה

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן