תפריט סגור

רטיבות בתקרה

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

רטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה יכולה להיות גלויה ולהופיע בצורה של נזילה מהתקרה, נפיחות וכתמים של מים ומאידך היא גם יכולה להיות מוסוות – לדוגמא, אם אנחנו נמצאים לקראת מעבר לבית חדש מיד שניה, יכול להיות שבוצעה פעולה על מנת להסוות את הרטיבות ולכן, חשוב לקיים בדיקות רטיבות בבית בטרם המעבר.
רטיבות בתקרה או רטיבות בקירות עלולה להעיד על אחת מתוך מספר בעיות כמו: בעיית איטום או רטיבות בתקרה מהשכן המתגורר בקומה מעל.

איטום רטיבות בתקרה

במידה ומקורה של אותה רטיבות בתקרה היא כתוצאה מבעיית איטום, הפתרון יגיע בצורה של איטום איכותי ויסודי.
יחד עם זאת, כדי לקבוע את מקור הבעיה ולטפל בה חשוב בשלב הראשון לאבחן אותה בקפידה ואת זה ניתן לעשות ע"י הזמנת אינסטלטור מקצועי ומנוסה, אשר יחזיק ברשותו ציוד מתקדם למטרה.

טיפול יסודי במקור הבעיה

גיליתם רטיבות בתקרה? מוזמנים ליצור קשר עם פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה וזמין עבורכם 24 שעות ביממה. בתוך זמן קצר יגיע אליכם אינסטלטור מקצועי עם ציוד חדשני, יאתר את מקור הבעיה ויטפל בה בקפידה.

נזילה מהתקרה

050-830-3889 דילוג לתוכן