תפריט סגור

סתימה באסלה

פתיחת סתימה באסלה 24 שעות ביממה
רצית להדיח את המים וגילית שהאסלה תקולה והנוזלים אוטוטו נשפכים מהאסלה על הרצפה? האינסטלטורים שלנו כאן בשבילך! תוך זמן קצר יגיעו אליך אינסטלטורים מנוסים ומקצועיים שיבצעו אצלך פתיחת סתימה באסלה במהירות, ביעילות וכמובן – במחירים משתלמים במיוחד!

פתיחת סתימה באסלה שירות 24 שעות ביממה

פתיחת סתימה באסלה מחיר ללא תחרות החל מ 350 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה
ניתן להזמין שירות פתיחת סתימה באסלה מהיום להיום!

להזמנת מומחה לפתיחת סתימה באסלה חייגו: 050-830-3889

סתימה באסלה

מהם הגורמים לסתימה באסלה?

רגע לפני שנצלול לאשמים בסתימה שקורית לך מול העיניים ברגעים אלו, נסתכל על הצנרת במבט על. צנרת הביוב שמחוברת לבית שלך מתחילה באסלה ובכיורים השונים, מתחברת לצנרת הבניין הראשית ומשם מועברת לאחר כבוד לצנרת העירונית, מה שאומר שלא מעט דברים יכולים להשתבש מהרגע שהדחת את האסלה אצלך ועד לרגע שהשפכים מגיעים למתקני הטיהור ברחבי הארץ.
תקלות באסלה עלולות להיגרם בצנרת שלך אך גם בצנרת של הבניין כך שלאו דווקא ההתנהלות שלך היא זו שגרמה לסתימה, אלא יכול מאוד להיות שהסיבות הן צנרת ישנה ושימוש לא נכון של השכנים שלך באסלה.

 • גורמים מקומיים לסתימה באסלה
  למרות שנדמה שהאסלה רחבה ויכולה לקלוט לא מעט שפכים, הצנרת שלה מצומצמת יחסית ולכן שימוש לא נכון באסלה עלול לגרום לסתימות באופן די תכוף. רוב הסתימות נגרמות בגלל השלכה של מוצרי היגיינה שונים לאסלה כמו מגבונים לחים (גם אלו הנחשבים לנשטפים), מקלות אזניים, מוצרי היגיינה נשית ועוד ולכן הקפדה על שימוש נכון באסלה יכולה למנוע סתימות בוודאות.
 • סתימות באסלה ברמת הבניין
  מעבר לשימוש לא נכון של השכנים שלך, ישנם עוד גורמים שעלולים לסתום את האסלה שלך שאין לך שליטה עליהם. לרוב סתימות יגרמו מצנרת ישנה, חדירה של שורשים לצנרת הביוב ופיצוצים או סדקים בצנרת. כדי לטפל בסתימות ברמת הבניין יש להזמין ביובית אשר מצוידת במכשור מיוחד לטיפול בתקלות ביוב גדולות.

שחרור סתימה באסלה באמצעים ביתיים

רגע לפני שהטלפון מחייג לאינסטלטור, יכול מאוד להיות שהסתימה באסלה שלך נחשבת לקלה ובאמצעות מספר פעולות פשוטות ניתן יהיה לפתוח אותה ולחסוך הזמנה של אינסטלטור.

איך פותחים סתימה באסלה?

בכל חנות לחומרי בניין ניתן למצוא לא מעט אמצעים לפתיחת סתימות באסלה. למרות מה שנהוג לחשוב, יש סדר לדברים וכדאי לנסות לפתוח את הסתימה לפי השלבים הבאים:

 • פומפה לפתיחת סתימה באסלה
  הפומפה הוותיקה היא האמצעי הפשוט ביותר הקיים כיום לפתיחת סתימות. כל מה שצריך לעשות הוא להדביק את הפומפה לאסלה ולפמפם מספר דקות. הפומפה דוחקת את הפסולת שהצטברה במורד הצנרת וכך הסתימה נפתחת.
 • קפיץ לפתיחת סתימות באסלה
  במידה והפומפה לא עזרה לסתימה, ניתן לקנות קפיץ ספירלה לפתיחת סתימות אשר פוער חור בפסולת שהצטברה ומפרק אותה מבפנים עד שהיא מתמוססת ויורדת בצנרת.
 • חומר פותח סתימה באסלה
  בגזרת התכשירים והחומרים הכימיים ניתן למצוא סודה קאוסטית ועוד כל מיני חומרים שמסיסים את הפסולת שהצטברה. חשוב לנו לציין כי שימוש בחומרים האלו נחשב למסוכן ולכן יש לקרוא את הוראות היצרן, להרכיב משקפי מגן, לעטות מסיכה על הפנים ולגעת בחומרים האלו אך רק ובאמצעות כפפות מגן.

כמה עולה פתיחת סתימה באסלה?

במידה והסתימה מקומית ולא קשורה לצנרת הבניין, עלות הסתימה תסתכם ככל הנראה בעלות הביקור. אם מקור הסתימה נמצא בבניין אז וועד הבניין יכנס לתמונה והאינסטלטור יעבוד מולו ויפתור את התקלה. בכל מקרה אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להבין יחד כמה חמורה הסתימה שאצלך ואיך ניתן לפתור אותה במהירות, ביעילות ובמחירים משתלמים במיוחד!

להזמנת מומחה לפתיחת סתימה באסלה חייגו: 050-830-3889

מחירון שירותים הקשורים לפתיחת סתימה באסלה

סוג השירות

מחיר השירות

פתיחת סתימה באסלה מחיר כללי

החל מ – 350 ₪

החלפת אסלה קיימת

החל מ – 500 ₪
החלפת ניאגרה החל מ – 350 ₪

תיקון אסלה סמויה

החל מ – 450 ₪
תיקון נזילה מהאסלה החל מ – 270 ₪
תיקון ניאגרה סמויה החל מ – 350 ₪

לעיתים פעולה כמו התקנת אסלה יכולה להראות לנו כפשוטה, אבל בפועל ישנם סוגים רבים של אסלות אשר ההרכבה של חלקן טומנת בחובה הליך מורכב.
אם אתם רוצים להבטיח התקנה מקצועית ואיכותית, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בשירותי האינסטלציה השונים וליהנות משירותי התקנה בסטנדרטים הגבוהים האפשריים.

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן