תפריט סגור

אינסטלטור במודיעין

שירותי אינסטלציה במודיעין מזמינים רק מהמומחים!

המים בכיור יורדים לאט? האסלה התחילה לזייף? קיבלת חשבון מים גבוה מהרגיל? אם ענית כן על חלק מהשאלות האלה כנראה שיש לך בעיית אינסטלציה בבית שכדאי לטפל בה במהירות. פורטל אינסטלטורס מציע לך אינסטלטור במודיעין 24 שעות ביממה שיוכל להגיע אליך תוך זמן קצר לטפל בכל תקלות האינסטלציה בביתך ביעילות, במקצועיות וכמובן במחירים שלא יסתמו לך את מסגרת האשראי!

אינסטלטור במודיעין זמין עבורך 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור במודיעין מקצועי ואמין במחיר אטרקטיבי החל מ 250 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה במודיעין מהיום להיום!

להזמנת אינסטלטור במודיעין חייגו: 050-830-3889

אינסטלטור במודיעין

כמה עולה אינסטלטור במודיעין?

כידוע, ישנם המון אינסטלטורים במודיעין מכיוון שהתחום הזה פרוץ ומזמין אליו כל אחד. לצערנו, חלק מאנשי המקצוע אינם מחזיקים בידע או בכלים הנדרשים כדי להעניק לך פתרון אינסטלציה מלא ולכן כדאי לך לדרוש מהאינסטלטור תעודות מקצוע, לתשאל אותו לגבי הניסיון שלו וכמובן לבקש לדבר עם לקוחות עבר. כמו כן, מומלץ לא להיכנע למחירים נמוכים מדי שמעידים על איכות ירודה של שירות שעלול בסוף של דבר לגרום לך לנזקים נוספים ולהוצאה מיותרת של כספים.

שירותי אינסטלציה במודיעין

אינסטלטור במודיעין מחיר השירות

פתיחת סתימה בשירותים במודיעין

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה בכיור במודיעין

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה במקלחת במודיעין

החל מ – 350 ₪

תיקון נזילה בברז במודיעין

החל מ – 250 ₪

תיקון נזילה באסלה במודיעין

החל מ – 270 ₪

איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית במודיעין

החל מ – 1200 ₪

התקנת ברז במודיעין

החל מ – 250 ₪

התקנת סיפון במודיעין

החל מ – 350 ₪

התקנת אסלה סטנדרטית במודיעין

החל מ – 450 ₪

כיצד מתרחשות תקלות ביוב?

האמת שצנרת הביוב היא פלא הנדסי והיא מרגשת אותנו בכל פעם מחדש בגלל התכנון הגאוני שלה. הצנרת פועלת אך ורק על כוח הכבידה ומורכבת ממספר רב של צינורות אשר נבנים בשיפועים מסוימים וכך היא מצליחה לשנע את הפסולת שלנו מהדירה ועד מתקני הטיהור השונים ברחבי הארץ. עם הזמן, כמו כל חומר אחר, הצנרת נשחקת ומתחילות להיווצר כל מיני תקלות המשפיעות על היכולת של הצנרת לעבוד באופן תקין. התקלות האלו מתחילות אצלך בבית והן נגרמות ממספר גורמים:

  • שיער שנושר
  • כניסה של מזון לצנרת
  • הצטברות של שומן כתוצאה משימוש בסבונים ושמפו
  • שפיכה של שמן ישירות לצנרת
  • השלכה של פסולת כבדה לאסלה (מגבונים לחים, קיסמי אוזניים, מוצרי היגיינה שונים וכ"ו)
  • היעדר תחזוקה שוטפת

כל אלה גורמים למה שקרוי בעגה "תקלות קרובות לפני השטח" שאותן אנחנו נוכל לסדר במהירות וביעילות מבלי לפגוע בשגרת היום שלך.

האם חייבים להזמין אינסטלטור במודיעין?

מה אם נאמר לך שניתן למנוע תקלות ביוב רבות על ידי ביצוע של מספר פעולות פשוטות שלא מצריכות כלים או ידע מקצועי? הקפדה על הטיפים הבאים תעזור לך לדחות הזמנת אינסטלטור במודיעין ותחסוך לך המון זמן וכסף!

התקנת מסננים על פתחי הניקוז
בכל חנות בניין ניתן למצוא מסננים שכל תפקידם הוא לחצוץ בין פתח הניקוז לבין פסולת שמגיעה לאמבטיה ולכיור המטבח. בכל מקלחת אנחנו מנשירים שיער שעם הזמן עלול לסתום את הצנרת ובכל שטיפה של כלים במטבח אנחנו שוטפים שאריות מזון שגם הם עלולים להיתקע בצנרת ולכן המסננים האלו יעילים מאוד בסינון הנוזלים שמגיעים לצנרת וכך שומרים עליה.

לא להשליך פסולת כבדה לאסלה
כולנו התמכרנו לנוחות של המגבונים הלחים ובכלל התרגלנו לחשוב שצנרת האסלה היא מערכת עוצמתית שמסוגלת לשאוב כל דבר, אך לצערנו המציאות היא שונה. כל חומר שאיננו נייר טואלט לא מתמוסס בדרך לצנרת הביוב של הבניין ועלול לגרום לאסלה שלך להיסתם.

שטיפה של צינורות הביוב במים רותחים
השומן שדיברנו עליו מתנקז לצנרת ונדבק אליה. עם הזמן כמות השומן תגדל ותחבל ביכולת של הצנרת לנקז את המים. שפיכה של מים רותחים לצנרת תעזור למוסס את השומן הזה ותשמור על הצנרת נקייה לאורך זמן.

ניקוי הסיפון
תפקידו של הסיפון הוא להיות פילטר בין הנוזלים שמגיעים מהכיור לבין הצנרת ובאופן טבעי יאגור בתוכו פסולת שתיאסף עד שהסיפון יתמלא. על ידי פתיחת ההברגה של הסיפון וניקוי שלו באמצעות מברג או כל כלי חד אחר ניתן לשחרר את הפסולת ולעזור לסיפון לעשות את התפקיד שלו בצורה טובה יותר.

אינסטלטורים במודיעין 24 שעות ביממה

כאמור, בעיות באינסטלציה הן רבות ומגוונות וחלקן דורשות טיפול מיידי. הן לא מבחינות בין יום ללילה ובין יום חול לסופ"ש לכן חשוב שיהיה לך בקנה מספר טלפון של אינסטלטור המעניק שירותים 24/7. אנחנו בפורטל אינסטלטורס ערוכים לספק לך אינסטלטור במודיעין שעובד 24 שעות ביממה כדי שאתה תקבל שאיתנו שירות מיידי בכל שעות היום. צור קשר בכל עת עם נציגי הפורטל שלנו להזמנת אינסטלטור מנוסה ומקצועי בכל רגע נתון.

להזמנת אינסטלטור במודיעין חייגו: 050-830-3889

שירותי אינסטלציה בקרבת מודיעין: אינסטלטורים ברחובות | אינסטלטור בראשון לציון | אינסטלטורים מומלצים בירושלים

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן