תפריט סגור

מחירון אינסטלציה

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים!
צפו כאן במחירון אינסטלציה עדכני.

להזמנת שירותי אינסטלציה התקשרו אלינו: 050-830-3889

מחירון אינסטלציה

מחירון אינסטלציה עדכני

לפניכם מחירון אינסטלציה של השירותים הנפוצים שלנו לשימושכם. המחירים הנקובים בטבלה הינם כלליים ועלולים להתשנות בהתאם למורכבות הבעיה. חיפשתם שירות אינסטלציה והוא לא נמצא בטבלה? אל תהססו להתקשר אלינו! אנו מומחים בכל התחומים ונדע להעניק לכם מענה מקצועי ויסודי לכל בעיה.

סוג השירות

מחיר השרות

פתיחת סתימות

החל מ – 250 ₪

הסרת שורשים בביוב

החל מ – 500 ₪

תיקון \ החלפת ניאגרה

החל מ – 250 ₪

איתור נזילות

החל מ – 800 ₪

פתיחת סתימה בשירותים

החל מ – 250 ₪

פתיחת סתימה באמבטיה

החל מ – 250 ₪

פתיחת סתימה בכיור

החל מ – 250 ₪

פתיחת סתימות בצנרת

החל מ – 250 ₪

התקנת סיפון

החל מ – 189 ₪

צילום צנרת ביוב

החל מ – 700 ₪

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

החל מ – 800 ₪

טיפול ברטיבות ברצפה

החל מ – 250 ₪

בדיקת רטיבות בקיר

החל מ – 250 ₪

רטיבות בתקרה

החל מ – 250 ₪

תיקון נזילה בשירותים

החל מ – 200 ₪

תיקון נזילה באסלה

החל מ – 200 ₪

טיפול בהצפה בבית

החל מ – 300 ₪

סתימה באסלה

החל מ – 250 ₪

פתיחת סתימה במקלחת

החל מ – 250 ₪

צילום קווי ביוב

החל מ – 800 ₪

שאיבת ביוב

החל מ – 500 ₪

שירותי ביובית

החל מ – 500 ₪

פתיחת סתימה במרזב

החל מ – 270 ₪

התקנת מרזבים

החל מ – 700 ₪

פתיחת סתימה בשירותים

החל מ – 250 ₪

החלפת דוד שמש / התקנת דוד שמש

החל מ – 1200 ₪

תיקון אסלות סמויות

החל מ – 250 ₪

החלפת ברזים

החל מ – 150 ₪

טיפול בתקלות ניקוז כלליות

החל מ – 400 ₪

החלפת כיור מטבח

החל מ – 250 ₪

החלפת אסלה

החל מ – 250 ₪

התקנת אסלה בסיסית

החל מ – 250 ₪

הגברת זרם לחץ מים

החל מ – 600 ₪

להזמנת שירותי אינסטלציה התקשרו אלינו: 050-830-3889

טווח המחירים של עבודות אינסטלציה הינו רחב יחסית, כך שחשוב לקחת בחשבון שאם אנחנו מבקשים מחירון אינסטלציה מאינסטלטור אחד הוא יהיה שונה מהמחירון של אינסטלטור אחר.
באופן כללי, מחירון אינסטלטורים יכול לספק לנו מושג כמה אנחנו אמורים לשלם עבור תיקון או טיפול בבעיית האינסטלציה בגינה אנחנו תרים אחר אינסטלטור מלכתחילה – יחד עם זאת, בחלק מסוגי השירותים המוזכרים באותו מחירון עבודות אינסטלציה הפערים יכולים גם להגיע למאות שקלים ומקורם בפרמטרים כמו: שיטות עבודה, שנות ניסיון, רמה מקצועית של האינסטלטור ושיקולים אישיים המופעלים על ידי האינסטלטור בעת קביעת המחירים.
כמובן, שעל מנת לבחור אינסטלטור מקצועי ומנוסה, מומלץ לשים דגש לא רק על מחירון אינסטלציה אלא גם על פרמטרים אחרים כמו: שנות ניסיון, זמינות, שירות והציוד בו נעשה שימוש לצורך העבודה.

אינסטלטור מחירון – חשיבות הבירור המקדים

אם אתם זקוקים לאינסטלטור לצורך ביצוע עבודה שהינה יחסית מורכבת כמו לדוגמא תיקון משמעותי או החלפת צנרת, קיים סיכוי שתבקשו מחירון צנרת אינסטלציה או מחירון שיפוצים אינסטלציה ממספר אינסטלטורים שונים – בסופו של דבר מדובר בשירות שעלותו היא יחסית גבוהה והמטרה שלכם היא לאתר את המחיר המשתלם ביותר.
יחד עם זאת, חשוב לא להסתפק באותו מחירון אינסטלטור בלבד ולנסות להיכנס לעומקם של דברים – לדוגמא, מה המחיר כולל, באיזה ציוד נעשה שימוש לצורך תיקון הבעיה – האם מדובר באינסטלטור אשר מחזיק לדוגמא במצלמה טרמית או ציוד אחר אשר ימנע את הצורך לגרום להרס בבית או שהאינסטלטור עושה שימוש בשיטות מסורתיות יותר.
כמובן, שקיימת חשיבות לא לבחור אינסטלטור רק בגלל מחירון אינסטלציה נמוך במיוחד – שירותים במחירים נמוכים מדי יכולים אף לעורר חשד ולדרוש בדיקה מקיפה יותר של הסמכות, תעודות, ניסיון ורמה מקצועית של האינסטלטור המדובר.

מחיר אינסטלטור ותקלות נפוצות

עבודות כמו תיקון נזילה בשירותים, בניאגרה או בברז יעלו לכם ברוב המקרים בין 150 ל-350 ₪. איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית כמו גם צילום קו ביוב הם שירותים אשר מחירם ינוע בין 800 ל-1600 ₪. התקנה של ברז, כיור או אסלה הוא שירות שמחירו נע בין 150 ל 600 שקלים.
כאמור מחירון אינסטלטורים יכול לתת לכם מושג כללי של עלויות, אך לא לספק לכם את התמונה המלאה לגבי המחיר אותו תדרשו לשלם – כאמור, מהסיבה הזאת חשוב לבחון את המחירון תוך שימת דגש על פרמטרים נוספים והבסיסי שביניהם האם אותו אינסטלטור אכן מספיק מנוסה ומקצועי בכדי לאתר את מקור התקלה עמה אתם מתמודדים ולטפל בה בצורה מקצועית ויסודית.

אז אם אתם זקוקים לשירותיו של אינסטלטור מקצועי ומנוסה, שהינו בעל ציוד טכנולוגי מתקדם, כלים וידע לאתר ולטפל בכל סוג של בעיה פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה יהווה הכתובת הנכונה למטרה.
לקבלת מחירון אינסטלציה מוזמנים ליצור קשר כבר היום.

להזמנת שירותי אינסטלציה התקשרו אלינו: 050-830-3889

מחירון אינסטלטורים

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן