תפריט סגור

מחירון אינסטלציה

מחירון אינסטלציה לכל שירותי האינסטלציה
זה המקום לבדוק את כל מחירי השירותים השונים שאינסטלטורים יכולים להעניק לך. מחירון אינסטלציה של פורטל אינסטלטורס מבוסס על מחירים אמיתיים ששילמו לקוחות כמוך אשר חיפשו עבודות אינסטלציה איכותיות ומקצועיות במחירים שווים לכל כיס! אנחנו מזמינים אותך להציץ במחירון האינסטלציה שלנו ולהבין בעצמך שאיכות יכולה להיות משתלמת במיוחד!

מחירון שירותי אינסטלציה 24 שעות

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה במחיר החל מ 250 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירות אינסטלציה עוד היום!

להזמנת שירותי אינסטלציה חייגו: 050-830-3889

מחירון אינסטלציה

כיצד לבחון מחירון אינסטלציה?

טווח המחירים של עבודות אינסטלציה הינו רחב יחסית, כך שחשוב לקחת בחשבון שאם אנחנו מבקשים לקבל מחירון אינסטלציה מאינסטלטור אחד הוא יהיה שונה מהמחירון של אינסטלטור אחר.

באופן כללי, מחירון אינסטלטורים יכול לספק לנו מושג כמה אנחנו אמורים לשלם עבור תיקון או טיפול בבעיית האינסטלציה בגינה אנחנו תרים אחר אינסטלטור מלכתחילה – יחד עם זאת, בחלק מסוגי השירותים המוזכרים באותו מחירון עבודות אינסטלציה, הפערים יכולים גם להגיע למאות שקלים ומקורם בפרמטרים כמו: שיטות עבודה, שנות ניסיון, רמה מקצועית של האינסטלטור ושיקולים אישיים המופעלים על ידי האינסטלטור בעת קביעת המחירים.

סיכמנו עבורכם שלושה גורמים עיקריים המשפיעים על המחיר הסופי של שירות האינסטלציה אותו תזמינו:

 1. עלות ביקור אינסטלטור
  מעבר לחומרים השונים שהאינסטלטור ישתמש בהם כדי לטפל בתקלת האינסטלציה שלך, ישנה עלות לגבי משך הזמן בו האינסטלטור נמצא אצלך בדירה. ברוב תקלות האינסטלציה הפשוטות – פתיחת סתימות, תיקון ברזים דולפים וכו' עלות העבודה תסתכם בעלות הביקור. אך אם האינסטלטור יגלה תקלות עמוקות יותר שידרשו ממנו שעות עבודה נוספות, העלות תתייקר.
 2. מועד ביצוע התיקון
  מכיוון שהצנרת שלך חבויה ועל פניו כביכול לא באמת קיימת עד שהיא מתקלקלת, תקלות אינסטלציה עלולות לפרוץ בכל רגע נתון. זו הסיבה שהאינסטלטורים שלנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, בכל יום בשבוע כולל לילות, סופי שבוע וחגים. עלות הביקור תתייקר לפי המועדים השונים, אך אנחנו בהחלט נבוא לקראתך ונדאג למחיר הטוב ביותר.
 3. עלויות האביזרים השונים
  גם כאן מורכבות העבודה משחקת תפקיד. במידה ויש להחליף אטמי גומי שהתייבשו או אום שצבר חלודה או קורוזיה, ככל הנראה שהאינסטלטור לא יגבה ממך תשלום נוסף. אך במידה ומדובר בעבודה מורכבת יותר כגון החלפת צנרת, שיפוץ חדר אמבט, החלפת דוד שמש וכו' אל עלות הביקור תצורף כמובן עלות האביזרים.

מעבר למחירון עבודות אינסטלציה, מה עוד יש לבדוק לפני הזמנת אינסטלטור?

מחירים עלולים להיות כלי מאוד מניפולטיבי בידיים הלא נכונות. לצערנו נתקלנו בלא מעט מקרים בהם לקוחות הגיעו אלינו לאחר שנכוו מעבודות אינסטלציה ברמה נמוכה, רק כי הם נתקלו במחירים נמוכים ומפתים. לכן, על מנת לבחור אינסטלטור מקצועי ומנוסה, מומלץ לשים דגש לא רק על מחירון אינסטלציה אלא גם על פרמטרים נוספים כגון: שנות ניסיון, זמינות, שירות, הציוד בו נעשה שימוש לצורך העבודה ועוד.

זו הסיבה לכך שאנחנו ממליצים למדוד אינסטלטור לפי 3 מדדים עיקריים, לפני שמזמינים אותו לעבודה:

 1. ותק וניסיון
  זה נכון שגם האינסטלטורים שלנו היו חסרי ניסיון בעברם, אבל היום חוסר הניסיון לרוב מתורגם לעבודה חאפרית של אנשים שהתגלגלו אל התחום ולא בחרו בו. האינסטלטורים שלנו מאוד מנוסים בתחום שלהם ועובדים בו לא מעט שנים כך שאפשר לסמוך על המקצועיות והאהבה שלהם למקצוע.
 2. לקוחות ממליצים
  אין דרך טובה יותר לדעת איזה איש מקצוע עומד מולך מאשר לדבר עם לקוחות שכבר רכשו את השירותים שלו. לקוחות עבר יודעים איך האינסטלטור מתנהל בעבודה שלו, האם הוא עומד בזמנים, משתמש בציוד חדשני ותקין ולוקח אחריות על העבודה שלו. סירוב של אינסטלטור לאפשר לך לשוחח עם לקוחות העבר שלו צריך להדליק אצלך נורה אדומה בוהקת!
 3. נוכחות דיגיטלית
  אינסטלטור בעל ניסיון ורזומה לרוב יקים אתר אינטרנט ו/או עמוד פייסבוק בו ניתן יהיה לקבל ביטחון לגבי מקצועיות ואיכות העבודה שלו. אנחנו ממליצים להריץ חיפוש בגוגל על שם האינסטלטור כדי לקבל חוות דעת ולהתרשם ממנו בצורה ששיחת טלפון לא יכולה לספק.

אינסטלטור מחירון – חשיבות הבירור המקדים

אם אתם זקוקים לאינסטלטור לצורך ביצוע עבודה שהינה יחסית מורכבת כמו לדוגמא תיקון משמעותי או החלפת צנרת, קיים סיכוי שתבקשו מחירון צנרת אינסטלציה או מחירון שיפוצים אינסטלציה ממספר אינסטלטורים שונים – בסופו של דבר מדובר בשירות שעלותו היא יחסית גבוהה והמטרה שלכם היא לאתר את המחיר המשתלם ביותר.

יחד עם זאת, חשוב לא להסתפק באותו מחירון אינסטלטור בלבד ולנסות להיכנס לעומקם של דברים – לדוגמא, מה המחיר כולל, באיזה ציוד נעשה שימוש לצורך תיקון הבעיה, האם מדובר באינסטלטור אשר מחזיק לדוגמא במצלמה טרמית או ציוד אחר אשר ימנע את הצורך לגרום להרס בבית או שהאינסטלטור עושה שימוש בשיטות מסורתיות יותר.

כמובן, שקיימת חשיבות לא לבחור אינסטלטור רק בגלל שמחירון אינסטלציה שלו נמוך במיוחד. שירותים במחירים נמוכים מדי יכולים אף לעורר חשד ולדרוש בדיקה מקיפה יותר של הסמכות, תעודות, ניסיון ורמה מקצועית של האינסטלטור המדובר.

מחיר אינסטלטור ותקלות נפוצות

עבודות כמו תיקון נזילה בשירותים, בניאגרה או בברז יעלו לכם ברוב המקרים בין 270 ל-350 ₪. איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית כמו גם צילום קו ביוב הם שירותים אשר מחירם ינוע בין 800 ל-1200 ₪. התקנה של ברז, כיור או אסלה הוא שירות שמחירו נע בין 250 ל 700 שקלים.

כאמור מחירון אינסטלטורים יכול לתת לכם מושג כללי של עלויות, אך לא לספק לכם את התמונה המלאה לגבי המחיר אותו תדרשו לשלם – כאמור, מהסיבה הזאת חשוב לבחון את המחירון תוך שימת דגש על פרמטרים נוספים והבסיסי שביניהם האם אותו אינסטלטור אכן מספיק מנוסה ומקצועי כדי לאתר את מקור התקלה עמה אתם מתמודדים ולטפל בה בצורה מקצועית ויסודית.

מחירון אינסטלציה עדכני

לפניכם מחירון אינסטלציה של השירותים הנפוצים שלנו לשימושכם. המחירים הנקובים בטבלה הינם כלליים ועלולים להתשנות בהתאם למורכבות הבעיה. חיפשתם שירות אינסטלציה והוא לא נמצא בטבלה? אל תהססו להתקשר אלינו! אנו מומחים בכל התחומים ונדע להעניק לכם מענה מקצועי ויסודי לכל בעיה.

סוג השירות

מחיר השרות

פתיחת סתימות

החל מ – 350 ₪

הסרת שורשים בביוב

החל מ – 600 ₪

תיקון \ החלפת ניאגרה

החל מ – 350 ₪

איתור נזילות

החל מ – 1200 ₪

פתיחת סתימה בשירותים

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה באמבטיה

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה בכיור

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימות בצנרת

החל מ – 350 ₪

התקנת סיפון

החל מ – 350 ₪

צילום צנרת ביוב

החל מ – 800 ₪

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

החל מ – 1200 ₪

טיפול ברטיבות ברצפה

החל מ – 800 ₪

תיקון רטיבות בקיר

החל מ – 750 ₪

רטיבות בתקרה

החל מ – 350 ₪

תיקון נזילה בשירותים

החל מ – 300 ₪

תיקון נזילה באסלה

החל מ – 270 ₪

טיפול בהצפה בבית

החל מ – 400 ₪

סתימה באסלה

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה במקלחת

החל מ – 350 ₪

צילום קווי ביוב

החל מ – 800 ₪

שאיבת ביוב

החל מ – 800 ₪

שירותי ביובית

החל מ – 800 ₪

פתיחת סתימה במרזב

החל מ – 600 ₪

התקנת מרזבים

החל מ – 700 ₪

פתיחת סתימה בשירותים

החל מ – 350 ₪

החלפת דוד שמש / התקנת דוד שמש

החל מ – 2500 ₪

תיקון אסלות סמויות

החל מ – 450 ₪

החלפת ברזים

החל מ – 250 ₪

טיפול בתקלות ניקוז כלליות

החל מ – 500 ₪

החלפת כיור מטבח

החל מ – 700 ₪

החלפת אסלה

החל מ – 500 ₪

התקנת אסלה בסיסית

החל מ – 450 ₪

הגברת זרם לחץ מים

החל מ – 800 ₪

אז אם אתם זקוקים לשירותיו של אינסטלטור מקצועי ומנוסה, שהינו בעל ציוד טכנולוגי מתקדם, כלים וידע לאתר ולטפל בכל סוג של בעיה – פורטל אינסטלטורס המומחה בתחום האינסטלציה מהווה הכתובת הנכונה למטרה. לקבלת מחירון אינסטלציה הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר היום.

להזמנת שירותי אינסטלציה התקשרו אלינו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889