תפריט סגור

איתור ותיקון פיצוץ בצנרת

תיקון פיצוץ בצנרת מעכשיו לעכשיו
הגעת הביתה וגילית שכל הבית מוצף? כנראה שיש לך פיצוץ בצנרת שיש לעצור תכף ומיד כדי לא לגרום לנזקים למוצרי החשמל והריהוט שבדירה שלך ואפילו לתשתית הבניין. הצוותים שלנו פרוסים בכל הארץ ויכולים להגיע אליך תוך זמן קצר עם כל הידע, הניסיון והציוד הטכני הדרושים לתיקון פיצוץ צנרת מהיר, יעיל וחסכוני במיוחד!

פיצוץ בצנרת – שירותי תיקון 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה לתיקון פיצוץ בצנרת מחיר החל מ- 3000 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה מכל סוג מהיום להיום!

להזמנת מומחה לתיקון פיצוץ בצנרת חייגו: 050-830-3889

פיצוץ בצנרת

מהם הגורמים לפיצוץ צנרת?

צנרת המים שלך היא מערכת אוטומטית הפועלת על לחץ של מים אשר מגיעים ממאגר המים אליך הביתה. הצנרת הולכת וקטנה ככל שהיא מתקרבת לדירה שלך מה שגורם ללחץ להתעצם ולהגיע לנקודת השיא שלו אצלך בברז. בגלל שהמערכת פועלת לבדה, אין לך יכולת לדעת מה המצב שלה ולכן פיצוץ בצנרת נחשב לתקלה מפתיעה. לרוב, פיצוץ בצנרת יגרם בגלל מערכת מים ישנה שמתחילה לקרוס בגלל השימוש בה. סדקים קטנים אשר נגרמים בגלל חלודה או תזוזות בקרקע מתחילים להיפער יותר ויותר בגלל מעבר מים בלחץ גבוה ולבסוף הופכים לפיצוץ כשהצנרת כבר לא יכולה להכיל את העומס. ניתן למנוע מצב זה ע"י הזמנת בדיקת לחץ מים שגרתית אחת לתקופה.

איך להתמודד עם פיצוץ בצנרת?

הדבר הראשון שיש לעשות במקרה שהבית מוצף במים הוא לסגור את הברז הראשי של המים לדירה שלך. הדבר השני שיש לעשות הוא להוריד את החשמל בדירה כדי למנוע חלילה מצב של התחשמלות. במידה וזרם המים לא פסק, יכול מאוד להיות שפיצוץ בצינור מים קשור בכלל לדירה של השכן ולכן יש לבצע אצלו את שתי הפעולות הראשוניות. לאחר שזרם המים פסק, אנחנו ממליצים לך ליצור קשר עם חברת הביטוח שלך כדי לבדוק האם הדירה שלך מבוטחת מפני פיצוץ בצנרת כך שהתהליך יהיה נכון והכיסוי הביטוחי יופעל.

מה כולל טיפול פיצוץ בצנרת?

מטבע הדברים ישנם שני סוגי טיפול בפיצוץ בצנרת והם תיקון ושיקום הצנרת או החלפתה בצנרת חדשה. אנחנו תמיד נעדיף לחסוך לך כסף ולכן נשתדל מאוד לתקן ולשקם את הצנרת אך יכול מאוד להיות שאופי הפיצוץ לא יאפשר לנו לטפל בצנרת ולשקם אותה. לאחר שנעצור ונשאב את המים, נתפנה לאתר את המקור לפיצוץ. כדי לא לשבור קירות ורצפות ללא צורך אמיתי, בדרך כלל אנחנו נשתמש במצלמות תרמיות אשר מזהות חום ודרכן נאתר את מקור הפיצוץ. רק לאחר שנבין היכן הפיצוץ נמצא, נתקן אותו בצורה ממוקדת עם כמה שפחות הריסות ושבירות של קירות ואריחי רצפה.

כמה עולה תיקון פיצוץ בצנרת?

כאשר מדובר בתיקון פיצוץ בצנרת מחיר התיקון תלוי במורכבות הצנרת שנפגמה. הצנרת בנויה בשני אופנים – צנרת גלויה וצנרת סמויה כשמן הסתם הצנרת הקלה יותר לתיקון היא הצנרת הגלויה. במקרה זה אנחנו נחליף את החלק הסורר בחלק חדש, נאטום היטב את הצנרת ונסיים את הטיפול. במידה ומדובר בצנרת סמויה, נאלץ לאתר את הנזילה באמצעות מצלמה תרמית, החדרת גז לצנרת או על ידי שימוש ברובוטים שיכולים לנסוע בתוך הצנרת. כל אחת מהבדיקות האלו מייקרת את עלות התיקון אך הכרחית כדי שנוכל להעניק לך טיפול מקיף ומלא לצנרת.

סוג השירות

מחיר השירות

תיקון פיצוץ בצנרת מחיר כללי החל מ – 3000 ₪
צילום צנרת ביוב החל מ – 800 ₪
שטיפת קווי ביוב החל מ – 500 ₪
איתור נזילות החל מ – 1200 ₪
הוספה/העברה/התקנת נקודת מים החל מ – 800 ₪
החלפת צינור ניקוז של מכונת כביסה החל מ – 250 ₪

רוצה לשמוע עוד? נשמח לעזור לך בשיחת חינם ללא התחייבות במהלכה נבין מה המצב אצלך בבית ואיך נוכל לפתור את התקלה במהירות, ביעילות ובמינימום הוצאה כספית!

להזמנת מומחה לתיקון פיצוץ בצנרת חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן