תפריט סגור

אינסטלטור בחולון

שירותי אינסטלטור 24 שעות בחולון בהתראה מיידית
תקלות אינסטלציה לא מתחשבות בלו"ז שלנו ויכולות לקרות בכל רגע מהיום ולכן מומלץ לשמור מספר טלפון של אינסטלטור בחולון 24 שעות שיכול להגיע אליך במהירות ולפתור כל תקלת אינסטלציה על המקום ביעילות ובמקצועיות. בנוסף, אינסטלטור טוב בחולון יוכל לעזור לך להתקין כלים סניטרים, לאתר נזילות ואפילו להחליף לך את דוודי השמש והחשמל!

אינסטלטור בחולון זמין עבורך 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור בחולון מקצועי ואמין במחיר אטרקטיבי החל מ 250 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה בחולון מהיום להיום!

להזמנת אינסטלטור בחולון חייגו: 050-830-3889

אינסטלטור בחולון

כמה עולה להזמין אינסטלטור בחולון?

אינסטלטורס מציעים לך מגוון שירותי אינסטלטור בחולון שיעניקו לך פתרון מקיף וכולל לכל תקלת אינסטלציה שעלולה לקרות לך. מטבע הדברים, התמחור שונה בין השירותים השונים הכוללים תיקון צנרת, תיקון ניאגרות ואסלות, פתיחת סתימות, החלפת ברזים ואף החלפת מרכזיית מים להגברת הלחץ ולכן אין מחיר אחיד לכלל השירותים. מה גם ששירותי האינסטלציה שלנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, כולל שבתות וחגים מה שמייקר מעט את הצעת המחיר אך יפתור לך את תקלות הביוב בלי להמתין לשעות פעילות בהן נפריע לשגרת היום שלך. מומחי האינסטלציה שלנו מגיעים עם המון ניסיון ורקע מהתחום כך שעבודת האינסטלציה תהיה מהירה, מקצועית, יעילה וכמובן – סופר משתלמת!

שירותי אינסטלציה בחולון

אינסטלטור בחולון מחיר השירות

פתיחת סתימה באסלה בחולון

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה בכיור בחולון

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה במקלחת בחולון

החל מ – 350 ₪

תיקון נזילה בברז בחולון

החל מ – 250 ₪

תיקון נזילה באסלה בחולון

החל מ – 270 ₪

איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית באזור חולון

החל מ – 1200 ₪

התקנת ברז בחולון

החל מ – 250 ₪

התקנת סיפון בחולון

החל מ – 350 ₪

תיקון אסלות סמויות בחולון

החל מ – 450 ₪

אלו תקלות הביוב הנפוצות בישראל

לפעמים נדמה שצנרת הביוב היא מערכת קסומה שפועלת מעצמה ואנחנו לא מקדישים לה מספיק מחשבה כדי להבין איך היא פועלת ואיך ניתן לשמור עליה תקינה לאורך זמן. צנרת הביוב היא מערכת צינורות מסועפת שנמתחת מהבית שלך ועד למתקני הטיהור השונים ברחבי הארץ. היא בנויה בשיפועים כדי להשתמש בכוח הכבידה להעביר את הפסולת ממקום למקום ולכן לא דורשת התערבות יד אדם בתהליך. עם הזמן, הצנרת מתיישנת והיעילות שלה פוחתת כך שהיא מצליחה להעביר פחות פסולת כשמהצד השני תנופת הבנייה מייצרת לצנרת המון עבודה חדשה, מה שגורם לעומס יתר ולבסוף לתקלות. אינסטלטורים בחולון מעידים שהתקלות הנפוצות ביותר הן סתימות בעקבות פסולת כבדה (מגבונים לחים, קיסמי אוזניים, מוצרי היגיינה שונים וכו'), נזילות, ופיצוצי צנרת ישנה שלא עמדה בעומס.

איך לדחות כמה שאפשר הזמנת אינסטלטור בחולון?

הקפדה על תחזוקה שוטפת של האינסטלציה בבית שלך יכולה לחסוך לך המון כאב ראש ולא מעט כסף. באמצעות מספר פעולות פשוטות ניתן לעזור לצנרת הביוב להישאר צעירה לנצח ולמנוע כל מיני תקלות ביוב שונות:

  • התקנת רשת בכיור המטבח
    הכיור במטבח הוא איזור האינסטלציה העסוק ביותר בבית מכיוון שכל מה שאנחנו מבשלים מגיע אליו בצורה כזו או אחרת. פתח הניקוז המגיע עם הכלים הסניטריים לרוב יכיל חורים גדולים יחסית בהם המזון שלנו יכול לעבור ולסתום את הצנרת. התקנה של רשת פשוטה שאפשר לרכוש בכל חנות כלי בניין תמנע מהמזון להגיע לצנרת ובכך תמנע מהמזון להגיע לצנרת ולסתום אותה.
  • ריקון הסיפון
    הסיפון הוא מעין פילטר אשר קולט את החומרים המגיעים מהכיור ומעביר אותם הלאה למערכת הביוב. מדי פעם הסיפון מתמלא ודורש ריקון קצר שיאפשר לו להתמודד טוב יותר עם הנוזלים שמגיעים מהכיור.
  • התקנת רשת למניעת מעבר שיער במקלחת
    באופן טבעי, הגוף מנשיר שיערות מהגוף ולרוב זה יקרה בחפיפה במקלחת. השיער מצטבר לאט לאט בצנרת המקלחת ועלול לגרום לסתימה. התקנה של רשת בפתח הניקוז תחסום את השיער מלהגיע לצנרת ובכך תרחיק את הצורך לבצע הזמנת אינסטלטור בחולון.

אינסטלטורים בחולון 24 שעות ביממה

רוצה להתייעץ איתנו? נשמח להעניק לך שיחת ייעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות במהלכה נבין יחד איתך מה מצב האינסטלציה אצלך בבית או בעסק ונכין תכנית פעולה שתפתור את תקלות הביוב שלך בפעם אחת ולתמיד! אתם יכולים להזמין אינסטלטור בחולון בכל יום, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

להזמנת אינסטלטור בחולון חייגו: 050-830-3889

שירותים בקרבת חולון: אינסטלטור בבת ים | אינסטלטורים בפתח תקווה | אינסטלטור מומלץ ברמת גן

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן