תפריט סגור

קבלן ביוב

קבלן ביוב בכל הארץ במחירים ללא תחרות!

קבלן ביוב הוא הכתובת שלך בכל מה שקשור לצנרת הביוב של הבית. אם מערכת האינסטלציה בביתך עושה לך צרות כמו למשל סתימות לעיתים תכופות, נזילות ופיצוצים שונים בצנרת כדאי לך לשכור קבלן ביוב שיטפל בצנרת שלך אחת ולתמיד. קבלני הביוב שלנו פועלים בכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה ויעניקו לך פתרון אינסטלציה מלא שיחסוך לך המון כאב ראש ולא מעט כסף.

קבלן ביוב זמין עבורך 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין קבלן ביוב מקצועי ואמין במחיר אטרקטיבי!
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת קבלן ביוב חייגו: 050-830-3889

קבלן ביוב

מה זה אומר קבלן ביוב?

קבלן ביוב הוא איש מקצוע בעל תעודות, הסמכות וביטוח שמאושר לטפל במערכות ביוב מההתחלה ועד הסוף, דהיינו איתור וזיהוי התקלה, טיפול בה על ידי תיקון או החלפה של הצנרת וביצוע תחזוקה שוטפת לקווי הביוב שלך כדי למנוע תקלות עתידיות. לעיתים הקבלן יבצע שאיבת ביוב באמצעות ביובית כדי להשלים את הטיפול. רכב הביובית הוא מן משאית קטנה שהוסבה לטיפול בתקלות ביוב ועליה מותקן ציוד מיוחד שיש רק עליה. הציוד כולל בין היתר צינור לחץ מים גבוה, צינור יניקה רב עוצמה, מיכל מאגר נוזלים, מיכל מים, ציוד אינסטלציה ועוד.

שירות של קבלני ביוב 24 שעות ביממה

אינסטלטור טוב יוכל לפתור תקלות ביוב ברמת הקרובה לפני השטח, זאת אומרת בכיורים ובאסלה. תקלות נפוצות הן שיער, שומן ומזון שהצטברו בצנרת בגלל אי התקנת מסננים, השלכה של פסולת כבדה לאסלה ועוד. ברגע שכל הבניין לא מקפיד על שימוש תקין בכיורים ובאסלה, הפסולת נערמת בקווי הביוב ועלולה לגרום לסתימות, להצפות בבית, פיצוצים בצנרת ובמקרים קיצוניים גם לנזקים לתשתית הבניין. אם הדיירים בבניין שלך מתלוננים גם הם על סתימות שחוזרות לעיתים תכופות מדי, זיהית מים ליד פתחי הביוב או שמא התחלת להריח ריח נוראי של ביוב למרות שאין סימנים להצפה, אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו כדי להתייעץ עם קבלן ביוב במהירות לפני שהתקלות יחמירו. קבלני אינסטלציה מומחים לטיפול בביוב מטעם פורטל אינסטלטורס יהיו זמינים עבורך 24 שעות ביממה כדי שתוכל לקבל שירות בכל רגע נתון, גם אם התקלה מתרחשת בשעות הלילה ואיננה סובלת דיחוי.

דברים שיש לבדוק לפני שמזמינים קבלן ביוב

קבלן ביוב הוא איש מקצוע מנוסה שמעניק שירותי אינסטלציה שונים. גיבשנו מספר כללים שיעזרו לך להבחין בין קבלן ביוב מומלץ לבין קבלן ביוב חובבן שעלול לגרום להחרפת הבעיה. באותה נשימה, אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בחינם וללא התחייבות במסגרתה נתאים לך קבלן ביוב מקצועי ומנוסה שיפתור את תקלות האינסטלציה שלך במהירות ובזול!

כל מה שצריך לשים לב אליו לפני התחלת עבודה עם קבלן ביוב:

  • מחיר סופי
    פרט קטן אבל מעצבן – כדאי לבדוק שהמחירים של הקבלן כוללים מע"מ כדי לא להיות מופתעים מעלייה של 17% במחיר.
  • החזקה ברישיונות רלוונטיים
    עיסוק בעבודות שיפוץ, החלפת צנרת ופינוי שפכים מחייב רישיונות מתאימים ולכן זהו הדבר הראשון שיש לבדוק עם הקבלן שראיינת. היעדר של רישיונות כאלו צריך להדליק לך נורה אדומה ואנחנו לא ממליצים להתחיל לעבוד עם הקבלן הזה.
  • פינוי שפכים תקין
    חלק מעבודת הקבלן תהיה לפנות את השפכים השונים מהבניין שלך. פינוי שפכים מחייב הובלה והטמנה של השפכים באתרים מורשים בלבד. חלק מקבלני הביוב מובילים את השפכים לשמורות טבע ולמקומות ציבוריים כדי להתחמק מתשלום האגרה. מעבר לעבירה על החוק, זוהי פגיעה אנושה באיכות החיים ובטבע ולכן יש להוקיע את ההתנהלות הבזויה הזו.

כמה עולה שירות של קבלן ביוב?

קבלני ביוב הם תחנה סופית בכל מה שקשור לבעיות האינסטלציה השונות. באופן כללי, במקרים של הזמנת קבלן ביוב מחיר השירות אצלנו בפורטל אינסטלטורס משתנה בהתאם לתקלה ומורכבותה. קבלן ביוב מומלץ ידע להעריך את העבודה כבר משיחת הטלפון הראשונית שלך איתו ויעניק לך הצעת מחיר אטרקטיבית שתטפל בצנרת ביתך אך לא תהיה יקרה מדי בזכות הניסיון והציוד החדשני של הקבלן.

להזמנת קבלן ביוב חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן