תפריט סגור

פתיחת סתימה במקלחת

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

פתיחת סתימה במקלחת

סתימה במקלחת היא מסוג התקלות שאפשר להבחין מהר כבר בשלביהן המוקדמים – ברגע שמבחינים שהמים מחלחלים לאט יותר.
גם אם נתקלתם במצב בו המים עומדים ולא מחלחלים כלל, עדיין ניתן לנקוט בפעולות עצמאיות לצורך פתיחת סתימה במקלחת כמו: ניקוי פתח הניקוז באמצעות פומפה ועל ידי כך שחרור הסתימה.
ישנם מקרים בהם פעולות עצמאיות לא תהיינה מספיקות כדי לבצע פתיחת סתימה במקלחת ובמקרים כאלו יעלה הצורך להזמין אינסטלטור אשר יעשה ברוב המקרים שימוש בספירלה ידנית לצורך שחרור הסתימה.

פתיחת סתימה במקלחת מחיר

ברגע שעולה הצורך בהזמנת אינסטלטור לצורך פתיחת סתימה במקלחת, אחת השאלות שיכולות לעלות נוגעות לנושא המחיר.
אז כאן חשוב לציין כי העלות תלויה במספר פרמטרים – ראשית כל עלות הביקור אותה גובה האינסטלטור ומעבר לכך גם סוג הספירלה בה הוא יעשה שימוש לצורך פתיחת הסתימה – יש לקחת בחשבון כי אם הסתימה לא תפתח ע"י שימוש בספירלה ידנית האינסטלטור יעבור לספירלה חשמלית, מה שיכול לייקר את השירות בין 100 ל-200 ש"ח.

זקוקים לשירות של פתיחת סתימה במקלחת? מוזמנים ליצור קשר עם פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה ותוך זמן קצר אינסטלטור מקצועי ומנוסה יגיע אליכם ויבצע את פתיחת הסתימה.

פתיחת סתימות במקלחת

050-830-3889 דילוג לתוכן