תפריט סגור

רטיבות בקיר

כל הפתרונות לרטיבות בקיר במקום אחד
אחת הבעיות הנפוצות ביותר בבית הישראלי היא רטיבות בקיר. אחרי הגשם הראשון, הקירות שלנו מתחילים לשתות מים ולפתח כתמים, עובש ופטריות אשר הוכחו כמסוכנים לבריאות. האינסטלטורים שלנו מומחים בפתרון רטיבות בקיר ויכולים לסייע לך להעלים את הרטיבות בהתראה קצרה ובמחירים משתלמים במיוחד!

תיקון רטיבות בקיר על ידי אינסטלטור מומחה

בעזרתנו ניתן לתקן רטיבות בקיר במחיר החל מ 750 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי איתור רטיבות בקירות להיום!

להזמנת בודק רטיבות בקיר חייגו: 050-830-3889

רטיבות בקירמה גורם לרטיבות בקיר?

כדי לפתור את הבעיה, אנחנו צריכים להבין מה גורם לה להופיע. למרות שההיגיון אומר שחדירה של מים גורמת לרטיבות (מה שנכון) צריך לדעת מאיפה הרטיבות הזו מגיעה כדי לאטום את האיזור ולוודא שהיא לא תחזור בגשם הבא.

 • איטום לקוי בקיר חיצוני
  עם הזמן ובגלל חשיפה ממושכת לשמש, שכבת ההגנה של הקיר החיצוני נסדקת ומאפשרת לנוזלים לחדור לקירות עצמם ולהישאר שם. בגלל שהטמפרטורות נמוכות בחורף, הקירות לא מתחממים ולא יכולים לייבש את המים ולכן הם נכלאים בתוך הקיר וגורמים לרטיבות. מעבר לקירות עצמם, המים עלולים לחדור דרך קידוחים שונים בקירות החיצוניים (מנוע מזגן, חבלי כביסה או קיבועים של חלונות) ולכן יש לערוך סקירה על הקיר החיצוני כדי להבין בדיוק מאיפה מגיעה הרטיבות בקיר החיצוני. אלו הסיבות העיקריות (כמובן שישנן סיבות נוספות אך פחות נפוצות) שיגרמו לרטיבות בקיר שלך:
 • איטום לקוי של הגג
  גם הגג נסדק ונשבר עם הזמן, מה שעלול לגרום לזליגה של מים לתוך הקירות החשופים. מומלץ לבקר בגג לפני החורף כדי לעשות הערכת מצב ותיקונים כאלו ואחרים לפני הגשם הראשון.
 • פיצוץ בצנרת
  מערכות המים השונות שזורמות בתוך הבית (מים וביוב) מובלות דרך צינורות שעוברים בקירות וברצפות. מספיקה נזילה קטנה מהצינורות האלו כדי לכלוא המון נוזלים ולגרום להופעה של קירות מתקלפים ומתנפחים, עובש וכתמים שונים.

מהם הנזקים שעלולים להיגרם מרטיבות בקיר?

בגלל שמדובר בנוזלים, רטיבות בקירות פנימיים וחיצוניים מתפשטת ולא עוצרת במיקום אחד מה שעלול לגרום לנזקים היקפיים משמעותיים בקירות ואפילו בתשתית הבניין. כדי להבין מה סדרי הגודל של הנזקים האלו, פירטנו לך את הנזקים העיקריים שעלולים לקרות:

 • נזק אסתטי
  כשהקירות באים במגע עם מים, הצבע של הקיר מתחיל להתנפח או להתקלף ולצבור כתמים שיכערו את הבית.
 • נזק בריאותי
  עובש הוא סוג של פטריה אשר מתפשטת ככל שהקיר נשאר רטוב. היא פוגמת באוויר שאנחנו נושמים ומסוכנת במיוחד לקשישים ולנשים בהיריון.
 • נזק לתשתית הבית
  המשפט "כל הנחלים זורמים לים" תופס גם כאן מכיוון שהמים תמיד יחפשו דרך לצאת מהקיר ולזרום החוצה מה שעלול להוביל להתפוררות של הקיר.
 • נזק כספי
  רטיבות כרונית עלולה להוביל לירידה בערך הנכס כך שבמידה ויגיע שמאי לאמוד את הדירה שלך, הוא ימצא את הרטיבות ויוריד את ערך הדירה.

כמה עולה לתקן רטיבות בקיר?

בכל מה שקשור לתיקון רטיבות בקיר, מילת המפתח היא גילוי בזמן. ברגע שראית כתם לא ברור או איזו התנפחות בקיר, אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו מיד כדי שנגיע לבצע איתור רטיבות בקיר ונתקן אותה במהירות לפני שהיא תתפשט ותגרום לנזקים נוספים בבית. המחירים הנמוכים שלנו יחד עם איכות העבודה הגבוהה מאפשרים לך לקבל פתרון מלא ומקיף לבעיית הרטיבות בקיר ולשכוח ממנה אחת ולתמיד!

שירותים בתחום רטיבות

מחיר

טיפול ברטיבות ברצפה

החל מ – 800 ₪
בדיקת רטיבות בקירות החל מ – 350 ₪
הפקת דוח איתור נזילות החל מ – 1500 ₪

טיפול ברטיבות בתקרה

החל מ – 350 ₪

החלפת צינור ניקוז במזגן

החל מ – 350 ₪

להזמנת בודק רטיבות בקיר חייגו: 050-830-3889

תיקון רטיבות בקיר

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן