תפריט סגור

אינסטלטור מומלץ

אינסטלטור מומלץ בכל רחבי הארץ

אינסטלטור טוב יכול לחסוך לך המון כאב ראש ולא מעט כסף מכיוון שטיפול לא נכון בתקלת אינסטלציה עלול לגרום לנזקים לכלים הסניטריים ולצנרת בפרט. פורטל אינסטלטורס עוזרים לך להזמין אינסטלטור מומלץ בכל עיר ויישוב בישראל, בעל ניסיון וותק שיוכל לפתור את תקלת הביוב שלך במלואה תוך זמן קצר ובמחירים סופר משתלמים!

אינסטלטור מומלץ זמין עבורך 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומלץ, מקצועי ואמין במחיר אטרקטיבי החל מ 250 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת אינסטלטור מומלץ בפריסה ארצית חייגו: 050-830-3889

אינסטלטור מומלץ

מה כוללים שירותים של אינסטלטור מומלץ?

כאשר חושבים על אינסטלטור המחשבה מיד רצה לפתיחת סתימות בשירותים ובכיורים, אך אינסטלטור מומלץ קיבל את הבמה בזכות השירותים הנוספים שהוא מעניק ללקוחות שלו. השירותים האלו מאפשרים לך לקבל פתרון אינסטלציה מלא באמצעות איש מקצוע אחד ללא צורך לערב עוד גורמים שיאטו את התהליך וייקרו אותו. בין השירותים הנוספים ניתן למצוא:

כמה עולה אינסטלטור מומלץ?

עודף התחרות שענף האינסטלציה סובל ממנו הוביל לירידת מחירים לא פרופורציונלית לסוגי הטיפול ולחומרים הדרושים כדי לטפל בתקלות האלו. טיפול אינסטלציה טוב דורש ניסיון, מקצועיות וציוד חדשני כדי להביא לך תוצאות מהירות ויעילות שימשכו לשנים ארוכות ולכן מחיר נמוך מדי ממחיר השוק צריך להדליק לך נורה אדומה. מעבר לכך, השוני בין השירותים בא לידי ביטוי בטווחי המחירים השונים ולכן אי אפשר להעניק הצעת מחיר לפני שמבינים מהי העבודה.

אינסטלטור מומלץ ישאל אותך שאלות מנחות בטלפון כדי לקבל קנה מידה לגבי התקלה אך רק כשהוא יגיע לטפל בתקלה הוא ידע להעניק לך הצעת מחיר סופית. הסיבה לכך היא שהתקלה שרואים היא הסימפטום ולא המחלה ולכן דרושה בדיקה מדוקדקת יותר. יחד עם זאת, כאן המקום לציין שכל האינסטלטורים בפורטל אינסטלטורס הם מומחים בתחומם וטיפלו בכל תקלות האינסטלציה הקיימות כך שהפיתרון שיתקבל יהיה מלא וסופי וישכיח ממך את האירוע הלא נעים.

ריכזנו לפניכם את השירותים הנפוצים אותם מעניקים מדי יום אינסטלטורים מומלצים של פורטל אינסטלטורס ואת טווחי המחירים הממוצעים.

שירותי אינסטלציה

 מחיר השירות

פתיחת סתימה באסלה

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה בכיור

החל מ – 350 ₪

פתיחת סתימה במקלחת

החל מ – 350 ₪

תיקון ברז מטפטף

החל מ – 250 ₪

תיקון נזילה באסלה

החל מ – 270 ₪

איתור נזילה מקצועי באמצעות ציוד מתקדם

החל מ – 1200 ₪

צילום קווי ביוב

החל מ – 800 ₪

התקנת סיפון

החל מ – 350 ₪

התקנת אסלה סטנדרטית

החל מ – 450 ₪

החלפת ברז באמבטיה

החל מ – 350 ₪

אינסטלטור מומלץ 24 שעות ביממה

לצערנו, תקלות אינסטלציה יכולות לקרות בכל זמן מכיוון שהן לא קורות בבת אחת אלא נבנות לאט לאט. לדוגמא – סתימה בשירותים נגרמת בגלל הצטברות של פסולת כבדה שמונעת מעבר של נוזלים ולכן יקח זמן מה עד שהפסולת תאטום לגמרי את הצנרת ותסתום אותה. התקלות האלו יכולות לקרות בערבים, סופי שבוע וחגים ולכן מומלץ להחזיק מספר טלפון של אינסטלטור טוב שעובד 24/7 ויוכל להציל את המצב במהירות ובהתראה קצרה.

איך אפשר לזהות אינסטלטורים מומלצים?

שוק האינסטלציה מכיל המון מתחרים שמשתמשים בהמון אמצעי פרסום כדי להגיע אליך, החל מפרסום באינטרנט ועד להדבקת מגנטים על הדלת שלך. לצערנו, ישנם המון אנשי מקצוע חובבנים שמנצלים את השוק הפרוץ כדי להרוויח עוד כמה שקלים על חשבון לקוח שלא מבין בעולם האינסטלציה. עדות לכך ניתן למצוא בעשרות תחקירים שונים החל מכלבוטק האלמותית ועד יצאת צדיק בהן נחשפו אינסטלטורים שממש חיבלו בדירות אליהן הם הגיעו כדי להגדיל את ההכנסות שלהם. מעבר למפח הנפש, עבודה חובבנית עלולה לגרום נזק לתשתית הקיימת שלך ולגרום לך לבזבז זמן וכסף מיותרים על שיקום של העבודה הזולה.

אחת האינדיקציות המעולות לבחירת אינסטלטור מומלץ היא לקוחות ממליצים. ניסיון העבר של הלקוחות עם האינסטלטור יעזור לך להבין מהי רמת השירות של האינסטלטור, הפתרונות שהוא מציע והאיכות של הטיפול שלו בתקלות האינסטלציה ולכן אפשר ורצוי לדרוש לדבר איתם כדי לקבל את האינדיקציה הזו. ראיינת אינסטלטור אך הוא לא נשמע לך מקצועי מספיק? פנו אל פורטל אינסטלטורס! נשמח לעזור לך בשיחת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות במהלכה נבין ממך מהי תמונת המצב ונמליץ לך על תכנית פעולה ייחודית לך.

להזמנת אינסטלטור מומלץ בפריסה ארצית חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן