תפריט סגור

אנשי אחזקה

אנשי אחזקה מסורים, חרוצים ואמינים בכל הארץ

היום קשה מאוד למצוא אנשי אחזקה אמינים שיעמדו מאחורי ההתחייבויות שלהם וידאגו לעסק שלך כאילו היה שלהם. פורטל אינסטלטורס עובד עם אנשי אחזקה מצוינים, מנוסים ואחראיים שיטפלו בעסק שלך מא'-ת', יטפחו וישמרו עליו ולבסוף יחסכו לך כסף!

אנשי אחזקה 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אנשי אחזקה מקצועיים ואמינים במחירים אטרקטיביים!
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת שירות של אנשי אחזקה חייגו: 050-830-3889

אנשי אחזקה

כיצד מאתרים אנשי אחזקה טובים?

מקצוע האחזקה הוא מקצוע רגיש ובעל אחריות גדולה אך באותה נשימה מושך אליו אנשי אחזקה חובבנים שעלולים לגרום להוצאות מיותרות, בזבוז כספים ואף לנזקים ממשיים במבנים.

תהליך מיון אנשי האחזקה בפורטל אינסטלטורס פועל במספר מישורים שכל כולם נועדו לאתר את אנשי האחזקה הטובים ביותר בשוק, כדי שהעסק שלך יהיה בידיים טובות.

  • שלב המיונים
    המיונים אצלנו מתחילים כבר בדרישת העבודה אותה אנחנו מפרסמים. כל אנשי האחזקה שלנו מחויבים בניסיון קודם ומכתבי המלצה אותם אנחנו בודקים מול הממליצים.
  • תקופת ניסיון
    לאחר גיוס איש האחזקה, אנחנו מייעדים לו משימות ששמורות למבנים בהם אין צורך באיש אחזקה קבוע כך שהוא מתלווה לניידת שירות ועונה על קריאות. בצורה זו אנחנו יכולים לאמוד את הכישורים של איש האחזקה ולהבין לאן הרוח נושבת.
  • התחלת עבודה
    לאחר השלמת שני השלבים בהצלחה, איש האחזקה שלנו מאייש את המשרה אליה הוא התמיין ועובר חפיפה יסודית על ידי מנהל האחזקה של המקום. בשלבים הראשונים, איש האחזקה יעבוד בכפוף למנהל האחזקה ורק לאחר אישורו יאייש את המשרה באופן מלא.

ככה אנחנו מטפחים את המקצועיות של אנשי האחזקה שלנו

כל אנשי האחזקה המועסקים אצלנו מגיעים עם חוש טכני חריף וידיים מיומנות לביצוע כל סוגי עבודות האחזקה ולתת את כל שירותי האינסטלציה לעסקים וגם לבתים פרטיים, אך בהחלט תמיד יש מקום לשיפור ולכן אנחנו משקיעים בעובדים שלנו במגוון דרכים. ההשקעה שלנו באה לידי ביטוי במקצועיות והשירות שהעסק שלך יקבל!

השתלמויות והכשרות
העולם שלנו נע קדימה בקצב מטאורי וכל היבט בחיים שלנו משתנה. גם עולם האחזקה זז יחד איתו ולכן חשוב לנו שאנשי האחזקה שלנו ישלטו בפרקטיקות העדכניות ביותר.

אנשי אחזקה 24 שעות
תקלות עלולות לקרות בכל רגע מהיום, בכל יום ולכן חשוב לנו להיות זמינים עבורך בכל רגע שכזה. אנשי ומנהלי האחזקה, כמו גם קבלני הביוב המקצועיים שלנו, זמינים עבורך בכל רגע נתון כך שיש לך ראש שקט ומי שדואג לנכס שלך.

ציוד חדשני
זמן הוא המשאב היקר ביותר ולכן אנחנו עושים את כל המאמצים כדי להכניס את עולם הטכנולוגיה והחדשנות לתוך עבודת השגרה של אנשי האחזקה שלנו. התוכנות המתקדמות והכלים החדשים מאפשרים להם לטפל טוב יותר בנכס שלך ולחסוך לך לא מעט זמן וכסף!

כל עבודות האחזקה במקום אחד

אנחנו מאמינים בשירות מעולה ולכן מחזיקים מגוון רחב של נותני שירותים (חשמלאים, אינסטלטורים וכו') שעובדים מסביב לשעון, כך שכל תקלה שתקרה תקבל מענה מהיר, יעיל ומשתלם בכל רגע מהיום והלילה!

כמה עולים שירותים של אנשי אחזקה?

מגוון השירותים הרחב שאנחנו מספקים מעניק לך שקט נפשי וראש שקט לכל צרכי הנכס שלך. החל מפתיחת קריאות בכל פעם שעולה הצורך ועד לאיוש משרה מלאה של איש אחזקה אצלך, אנחנו יכולים לספק לך את הכל. המחירים לשירותים של אנשי אחזקה משתנים בין שירות לשירות. פורטל אינסטלטורס מתחייב לך לאנשי מקצוע אמינים, מסורים, חרוצים ומיומנים במחירים משתלמים במיוחד!

להזמנת שירות של אנשי אחזקה חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן