תפריט סגור

החלפת סיפון

מחיר החלפת סיפון על ידי אינסטלטור
סיפון הוא הרכיב המוזר למראה שמותקן מתחת לכיור שלך. התפקיד שלו הוא לקלוט את הנוזלים שמגיעים מהכיור ולנתב אותם לצנרת הביוב, בלי כל הלכלוך שמגיע איתם. עם הזמן הסיפון צובר פסולת, מה שעלול לגרום לסתימה ולהצפה לא נעימה בכיור שלך. המומחים שלנו החליפו בהצלחה סיפונים רבים ויכולים להגיע אליך לביצוע החלפת סיפון בכל שעה מהיום ובמחירים משתלמים במיוחד!

החלפת סיפון שירות 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה להחלפת סיפון מחיר החל מ 350 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת מומחה להחלפת סיפון חייגו: 050-830-3889

החלפת סיפון

מהם הגורמים להחלפת סיפון?

בכל פעם שהכיור שלך בשימוש, גם הסיפון מצטרף אליו כדי לקלוט את כל הנוזלים ולהעביר אותם לביוב. לרוב הסיפון יהיה עשוי מפלסטיק מה שאומר שהוא חווה בלאי יומיומי ויגיע הזמן בו יצוצו אצלו תקלות. כדי לעזור לך להבין מתי הגיע הזמן להחלפת סיפון מטבח או סיפון מתחת לכיור אמבטיה על מנת למנוע סתימה במטבח, נפרט את שתי התקלות הנפוצות בסיפון:

נזילה מהסיפון
מכיוון שמדובר במעבר של נוזלים, יש צורך לאטום את הסיפון על ידי גומיות וחיבורים הדוקים. עם הזמן הגומיות מתייבשות והחיבורים מתחילים להישחק כך שהנוזלים מתחילים לברוח מהסיפון.

סתימה בסיפון
מעבר לשמנים שאנחנו משתמשים בהם למזון, חלק מתכשירי הניקוי השונים שאנחנו משתמשים בהם מכילים שומן (בעיקר סבונים) אשר מצטבר בסיפון ולאט לאט נוצרת סתימה בכיור. כשמוסיפים להצטברות השומן גם שאריות שיער, מזון ושאר לכלוך, מקבלים סיפון סתום שעלול להעלות חזרה את מי הביוב אל הכיורים שלך.

איך אפשר להימנע מהחלפת סיפון?

יחד עם זאת, לא חובה לרוץ להחליף סיפון אלא ניתן בהחלט לטפל בו ולהחזיר אותו לקדמותו באמצעות מספר פעולות פשוטות שלא דורשות ידע טכני או מכשור מכל סוג.

  • ניקוי סיפון
    הדבר הראשון שאנחנו ממליצים לך לעשות הוא לנקות את הסיפון. כל מה שצריך לעשות זה להניח דלי מתחת לסיפון ובאמצעות מפתח צינורות להבריג אותו החוצה. לאחר מכן יש להשתמש בכלי חד (מברג יעשה את העבודה) ולהחדיר אותו לתוך הסיפון בתנועות סיבוביות כדי לאסוף את הפסולת ולהוציא אותה החוצה. בסיום יש לחבר חזרה את הסיפון עם שימת לב לגומיות ולהידוק החיבורים כמו שצריך. ניקוי הסיפון בדרך זו אחת לכמה חודשים היא פעולה מונעת שיכולה לחסוך לך הזמנת שירותי פתיחת סתימות מקצועיים.
  • החלפת גומיות
    במידה והסיפון נוזל, אפשר לפרק אותו ולקחת את הגומיות שלו לחנות חומרי בניין כדי לרכוש גומיות חדשות (עלות של שקלים בודדים) ולהתקין אותן בסיפון.
  • הידוק החיבורים השונים של הסיפון
    לכולנו יש חומרי ניקוי ופחים מתחת לכיורים בהם אנחנו משתמשים באופן די קבוע. הבעיה היא שלפעמים החיבורים מעט נחלשים בגלל חבטות או תזוזות בחלל הזה, מה שעלול לגרום לנזילות. אם זיהית נזילה מהחיבורים עצמם, אנחנו ממליצים להדק אותם ולבדוק האם הנזילה הסתיימה. במידה לא, יכול מאוד להיות שההברגה של החיבור נחלשה משמעותית ויש להחליף סיפון.

כמה עולה החלפת סיפון?

כיום בשוק קיימים שני דגמים של סיפונים – פלסטיק וניקל. אנחנו ממליצים על התקנה של סיפון פלסטיק מכיוון שהוא זול, אמין ועמיד כך שאם הסיפון שלך חבוי בתוך ארון אין באמת טעם להשקיע בנראות שלו. במידה והסיפון שלך גלוי, ניתן לרכוש סיפון מניקל שיהיה אסתטי הרבה יותר. בשני המקרים מחיר החלפת סיפון מטבח או סיפון כיור אמבטיה לרוב תסתכם בעלות הביקור כך שכל התהליך יהיה מהיר, יעיל וחסכוני!

מחיר החלפת סיפון בפורטל אינסטלטורס מתחיל מ- 350 שקלים. לפניכם מחירון של שירותים נוספים שלנו. תוכלו גם לצפות במחירון שירותי אינסטלציה המלא.

 

סוג השירות

מחיר השירות

החלפת סיפון מחיר כללי החל מ – 350 ₪
החלפת ברז החל מ – 250 ₪
איתור נזילות החל מ – 1200 ₪
הגברת לחץ מים החל מ – 800 ₪
תיקון ברז מטפטף החל מ – 250 ₪
התקנת כיור תלוי החל מ – 600 ₪

להזמנת מומחה להחלפת סיפון חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן