תפריט סגור

התקנת אטמור

התקנת אטמור שישמור על המים חמים
אטמור, או מחמם מים בעברית, הוא מכשיר חימום שפועל על חשמל ודואג לחמם את המים בדרכם מהצנרת אל הברז שלך. התקנת אטמור היא תהליך קצר וזריז שישים סוף למים הקרים במקלחת ובכיור המטבח וישדרג את איכות החיים שלך בצורה משמעותית. האינסטלטורים שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ ונמצאים במרחק של חצי שעה ממך, עשרים וארבע שעות ביממה, כך שהתקנת האטמור יכולה להתבצע בזמנים הנוחים לך!

התקנת אטמור שירות 24 שעות

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה להתקנת אטמור במחיר החל מ 800 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירות התקנת אטמור עוד היום!

להזמנת מומחה להתקנת אטמור חייגו: 050-830-3889

התקנת אטמור

איך מתבצעת התקנת אטמור?

דבר ראשון, נרצה לחדד משהו. אטמור הוא שם של חברה, אשר התחילה לשווק ראשונה את מחממי המים ולכן הפכה להיות שם קוד למערכת הזו. היום קיימות מספר חברות שמייצרות מחממי מים ולכן אנחנו נשתמש בשם הקוד אטמור, אבל באותה נשימה נמליץ לך לערוך סקר שוק בקרב החברות האחרות.

ניתן להתקין מערכות אטמור בשני מקומות בבית – במטבח ובמקלחת. מטבע הדברים, התקנת אטמור למטבח תהיה זולה משמעותית מהתקנת אטמור למקלחת בגלל שהמערכת תהיה קטנה יותר ותצרוך הרבה פחות חשמל. רוב הלקוחות שלנו מזמינים התקנת אטמור למקלחת מכיוון שהדוד שלהם לא מספיק כדי לחמם את המים לכל המשפחה ולכן התקנת אטמור היא חלופה זולה ויעילה להחלפת דוד שמש.

אז איך מתקינים אטמור? ההתקנה היא לא מסובכת אך היא כוללת כל מיני פעולות קטנות כמו הברגה של מערכת האטמור לקיר המקלחת ללא צורך בקדיחה וחיבורה לחשמל ולמים. יחד עם זאת, ישנם שני מצבים שעלולים להאריך את העבודה על האטמור, אותם האינסטלטור יזהה רק כשהוא יגיע לדירה שלך:

  • היעדר תשתית מים וחשמל – אם זו הפעם הראשונה שבכוונתך להתקין אטמור, האינסטלטור יצטרך חיבור מים וחשמל קרובים למערכת על מנת שהיא תפעל. במידה ולא יהיו כאלו, האינסטלטור יתקין נקודות מים וחשמל ורק אז יתפנה להתקנה של המערכת עצמה.
  • נקודת חשמל ייעודית למערכת האטמור – בניגוד לדוד שמש וחשמל, מערכת אטמור לא אוגרת מים אלא מחממת אותם במהירות בזמן שהם חולפים דרכה. זו הסיבה שהמערכת הזו צורכת לא מעט חשמל וזקוקה לנקודת חשמל שתשרת רק אותה, כך שלא ייווצר עומס על נקודת החשמל והיא תתחיל לקפוץ בגלל צריכה עודפת.

כמה עולה התקנת אטמור?

השוני בין הדירות לא מאפשר לנו להעניק בהתקנת אטמור מחיר אחיד. הסיבה לכך שחלק מהדירות יכילו חיבורי מים קרובים או נקודות חשמל קרובות, חלק יכילו רק אחת מהאפשרויות ובחלק נצטרך להתקין נקודת חשמל ונקודת מים. מעבר לכך, בגלל שנקודת החשמל קריטית למערכת, יש לבדוק האם קיים ממסר פחת ספציפי לנקודת החשמל של המערכת כדי למנוע חלילה זליגת חשמל או עמוס רב מדי שעלול לגרום לקצר ולשריפה.

סוג השירות

מחיר השירות

התקנת אטמור מחיר כללי החל מ – 800 ₪
התקנת תנור אמבטיה החל מ – 250 ₪
התקנת כלים סניטריים שונים החל מ – 250 ₪
התקנת מרכזיית מים החל מ – 350 ₪

מעבר לכך, יש לקחת בחשבון את רכישת המערכת עצמה אותה ניתן לרכוש מהאינסטלטורים שלנו או באופן עצמאי (הזול מביניהם) ולהוסיף אותה לעלות הביקור. באותה נשימה, האינסטלטורים שלנו מומחים בהתקנות אטמור ולכן אנחנו יכולים להבטיח לך שהתהליך יהיה מהיר, יעיל וכמובן זול ומשתלם במיוחד!

להזמנת מומחה להתקנת אטמור חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן