תפריט סגור

התקנת מרזבים

התקנת מרזבים במחירים משתלמים במיוחד

מרזבים הם מערכת הניקוז של הגג ואחראים לסילוק המים שמצטברים בו בעקבות גשמים. חשוב מאוד להשקיע במרזבים איכותיים כדי למנוע הצטברות נוזלים בגג שעלולה להוביל לנזילות ונזקים. האינסטלטורים של פורטל אינסטלטורס מנוסים מאוד בהתקנת מרזבים ויבצעו את ההתקנה בצורה יעילה, מהירה ובמחירים שווים לכל כיס! אנחנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה כך שגם אם זיהית תקלה בלילה, בסופ"ש או בחג, אנחנו כאן לעזור!

התקנת מרזבים 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין שירות מקצועיים על ידי אינסטלטורים מומחים – התקנת מרזב מחיר אטרקטיבי החל מ 700 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה גם מהיום להיום!

להזמנת שירותי התקנת מרזבים חייגו: 050-830-3889

התקנת מרזבים

מה כוללים שירותי התקנת מרזבים?

עם הזמן המרזבים סובלים ממגוון בעיות המונעות מהם לתפקד כמו שצריך. החל מסתימות הנגרמות מאבק, עלים, לשלשלת ציפורים וכו' וכלה מפגעי הזמן והשמש שגורמים למרזב להחליד ולהתבקע. חשוב מאוד לסדר את המרזבים לפני התקופה הגשומה כדי למנוע רטיבויות, נזילות והצטברות של מים עומדים שיעזרו לך לעבור את החורף בשלום. פורטל אינסטלטורס מציע לך מגוון שירותי אינסטלציה, בינהם כמובן שירות התקנת מרזבים מלאה הכוללת את כל השירותים הנלווים הדרושים להתקנה מוצלחת:

 • סלילת תעלות עבור מרזבים
 • התקנת מרזבים חיצוניים
 • פתיחת המעבר בין הגג למרזב
 • איטום המעבר בין הגג למרזב
 • איטום, החלפה וחיזוק של אריחי שיש
 • בדיקת תקינות מרזבים

איך בוחרים מרזב?

אנחנו בפורטל אינסטלטורס נעזור לך לבחור את מערכת המרזבים המתאימה ביותר עבורך הבניין שלך. המומחים שלנו מנוסים מאוד בתחום ויכולים לתכנן יחד איתך התקנת מרזבים מקצועית ויעילה שתשרת את הבניין נאמנה לאורך זמן. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי ליהנות משיחת ייעוץ והכוונה בחינם במהלכה נבין את האילוצים והדרישות הספציפיים שלך ונתאים מערכת תפורה אישית לביתך.

ממה עשויים מרזבים?

ישנם שלושה סוגים של מרזבים, כאשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות בהתאם לסביבה בה יותקן המרזב. מכאן, כשאנחנו ניגשים לבצע התקנת מרזבים, אנו מנתחים את האזור בו המרזב יותקן ומתאימים לו חומר שיעמוד באתגרים המחכים לו.

 • מרזב פח
  מרזב זה ישמש בדרך כלל לסילוק מי גשמים מהגג ולא למעבר תדיר של נוזלים בגלל הנטייה של הפח להחליד. מצד שני, מרזב פח עמיד מאוד בפני מפגעי השמש ולכן ניתן למצוא אותו ברוב הבתים בישראל.
 • מרזב פלסטיק
  מכיוון שפלסטיק אינו מחליד, המרזב הזה יכול לשמש לגגות בהם קיימים אדניות או עציצים שונים שמחייבים שימוש תכוף במים. בניגוד למרזב הפח, מרזב זה רגיש יותר לקרינת השמש ונוטה להתפורר עם הזמן.
 • מרזב משולב פח ופלסטיק
  כל היתרונות של שני הסוגים במרזב אחד. בצד החיצוני פח שיוכל לעמוד בגבורה בקרינת השמש ובצד הפנימי מרזב פלסטיק שיוכל להעביר כמויות גדולות של מים בתוכו מבלי להחליד. מרזב זה הוא היקר מביניהם אך בהחלט מומלץ על ידינו.

כיצד אפשר לשמור על מרזבים?

באמצעות מספר פעולות פשוטות ניתן להאריך את חיי המרזב וליהנות ממנו לאורך זמן ארוך יותר. הפעולות האלו לא דורשות ידע טכני או ציוד מיוחד ולכן קלות מאוד לביצוע:

 • ניקיון המרזבים לפני החורף לפחות פעם אחת. אם זיהית הצטברות חריגה של עלים, מומלץ לנקות את המרזב מספר פעמים בחורף כדי למנוע סתימות במרזב.
 • כדאי להתקין מכסה רשת על המרזבים כדי למנוע חדירה של פסולת.
 • גילית בעיה בניקוז? זקוק לפתיחת סתימה במרזב? מומלץ מאוד להזמין מיד תיקון מרזבים כדי להימנע מהחמרה של המצב.

כמה עולה התקנת מרזבים?

מחפשים מתקין מרזבים במחיר הוגן ובעל מקצוע ישר? פורטל אינסטלטורס פועל בשיתוף פעולה עם טובי האינסטלטורים בישראל ולכן יכול להציע לך שירות של התקנת מרזבים במחיר 700 ש"ח ומעלה (תלוי במורכבות ההתקנה). המומחיות של האינסטלטורים באה לידי ביטוי בזיהוי מדויק של התקלה, גיבוש תוכנית פעולה קונקרטית ומותאמת אישית וטיפול זריז בתקלה, כך שהמון שעות עבודה יקרות נחסכות לנו והמון כספים מיותרים נחסכים לך! אנו מזמינים אותך להתקשר אלינו בכל עת לייעוץ והזמנה של התקנת מרזבים מקצועית.

סוג השירות

מחיר

התקנת מרזב לבית פרטי

החל מ – 700 ₪

התקנת מרזב בבניין

החל מ – 700 ₪

התקנת מרזב לפרגולה

החל מ – 700 ₪

תקנת מרזב חיצוני

החל מ – 700 ₪

להזמנת שירותי התקנת מרזבים חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן