תפריט סגור

קבלן אינסטלציה

קבלן אינסטלציה רשום בכל הארץ
לא כל אינסטלטור הוא קבלן אינסטלציה אשר מוסמך לתכנן את כל האינסטלציה במבנה ולהגיש אותה יחד עם תכנית בנייה אשר מוגשת לוועדת התכנון והבנייה המקומית. קבלן אינסטלציה מוסמך עובר הכשרות, בעל הסכמה בתוקף ורשום בפנקס הקבלנים כך שהוא יכול לטפל בכל מערכת האינסטלציה בצורה חוקית, בטוחה, יעילה וכמובן משתלמת במיוחד!

קבלני אינסטלציה זמינים עבורכם 24 שעות ביממה

התקשרו והתייעצו עם קבלן אינסטלציה מוסמך במחיר אטרקטיבי ללא תחרות
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי אינסטלציה מהיום להיום!

להזמנת קבלן אינסטלציה חייגו: 050-830-3889

קבלן אינסטלציה

מה ההבדל בין קבלן אינסטלציה לבין אינסטלטור?

על פניו, שניהם מתעסקים בכלי סניטריה ובכל מה שקשור לתשתיות המים והביוב של הבית ושניהם מבינים מאוד בתחום האינסטלציה. ההבדל בא לידי ביטוי באופן ההתעסקות – קבלן אינסטלציה מעניק שירותי אינסטלציה רחבים יותר כגון ייעוץ, הכנת תכניות בנייה, ניהול והוצאה לפועל של תכנית האינסטלציה והפעלה של אנשי מקצוע נוספים הדרושים להצלחת הפרויקט. אינסטלטור יכול לעזור במקרים הקטנים יותר כמו פיצוצים בצנרת, פתיחת סתימות, החלפת כלים סניטריים וכו' ולכן מומלץ להכיר את ההבדלים האלו כדי לוודא שבחרת את אנשי המקצוע המתאימים לסוג העבודה הרלוונטית.

זו הסיבה שכדאי לך להשקיע בקבלן אינסטלציה

הבעיה הגדולה ביותר במערכת אינסטלציה פגומה היא העובדה שלא תמיד ניתן לעלות עליה בזמן ולכן מגלים אותה מאוחר מדי כשכל הבית בנוי, מה שהופך את התיקונים למסובכים, מורכבים ויקרים במיוחד. מעבר לחוקיות של העניין, קבלן אינסטלציה מנוסה ידע לתכנן נכון את מערכת האינסטלציה בבית שלך כך שהיא תהיה אפקטיבית, חסכונית ויעילה לטווח ארוך.

קבלן אינסטלציה מתחיל את העבודה שלו כבר בשלב התכנון לאחר שמהנדס הבניין שלך תכנן את כל המפרט כך שזו נקודה קריטית במיוחד שצריך להתעכב עליה. קבלן האינסטלציה יפרט בתכנית שלו את כל מה שקשור לאינסטלציה כגון מיקום נקודות המים, סוג הצנרת שתיבנה בבית, סוגי הברזים השונים שיותקנו בבית, סוגי האסלות והניאגרות ואפילו את המיקומים של מכונת הכביסה והמייבש שיותקנו אצלך בבית. מעבר לצנרת בתוך הבית שלך, קבלן אינסטלציה קובע היכן ימוקמו צינורות הביוב שיוצאים מהבית שלך והיכן הם מתחברים למערכת הביוב הראשית כך שהעבודה שלו קריטית מאוד להצלחת הפרויקט.

העסקת קבלן אינסטלציה לשיפוץ מערכת קיימת

קבלן אינסטלציה יכול לעזור לך גם בשיפוץ כולל של מערכת האינסטלציה שלך בבית קיים. עם הזמן מערכת האינסטלציה מתחילה להישחק ולזייף ועולה צורך להחליף אותה בצורה מדויקת וכירורגית כדי לא לעכב ולייקר את התהליך. קבלן אינסטלציה מנוסה יבחן את מערכת האינסטלציה הקיימת אצלך בבית, ינתח אותה לעומק ויתכנן את המערכת החדשה כך שתגרום לכמה שפחות הפרעה לשגרה ותייעל את כל נושא האינסטלציה אצלך בבית.

איך לבחור קבלן אינסטלציה?

כמו בכל בחירה של אנשי מקצוע, גם כשבוחרים קבלן אינסטלציה צריך להסתכל על מספר דברים שיעזרו לך להבין שמדובר באיש מקצוע הגון, אמין וישר.
הדבר הראשון שיש לבדוק הוא האם הקבלן רשום בפנקס הקבלנים ומוכר על ידי הרשויות השונות כך שלעבודה שלו תהיה אחריות וביטוח.
הדבר השני שיש לבדוק הוא כמובן לקוחות עבר. אנחנו מאוד ממליצים לשוחח עם לקוחות העבר של הקבלן כדי לשמוע מהם מיד ראשונה איך השירות של הקבלן, יחסי האנוש שלו, המקצועיות שלו וכמובן איכות העבודה.

הדבר האחרון שמומלץ להתעקש עליו הוא לוח זמנים. ללא לוח זמנים, העבודה יכולה להימרח ולהתייקר כי אין מסגרת לפרויקט. קבלן אינסטלציה שלא יעמיד לך לוח זמנים מדויק כנראה לא מנוסה מספיק או לא הכי ישר איתך.

כמה עולה להזמין קבלן אינסטלציה?

מגוון השירותים שקבלן אינסטלציה יכול להעניק לך הוא רחב מאוד ולכן מורכב מטווחי מחירים שונים. מומלץ לעבור על דף מחירון שירותי אינסטלציה באתר.
בנוסף אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להבין ממך מהי העזרה הדרושה שלאחריה נגיש לך הצעת מחיר קונקרטית, תפורה אישית ומשתלמת במיוחד!

לייעוץ עם קבלני אינסטלציה חייגו: 050-830-3889

קבלני אינסטלציה

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן