תפריט סגור

שאיבת מים

שאיבת מים מעכשיו לעכשיו במחירים משתלמים!
אמנם אנחנו לא באירופה, אבל כשהחורף הישראלי מכה הוא עלול להוריד כמות עצומה של גשמים בזמן יחסית קצר. לצערנו, התשתיות בישראל לא מצליחות להתמודד עם כמויות המים האלו מה שעלול לגרום לעליית מים מהביוב והצפות שיהרסו את הריהוט, מוצרי החשמל ואפילו את תשתית הבניין שלך אם לא יטופלו בזמן. הצוותים שלנו זמינים 24 שעות ביממה ויכולים להגיע אליך תוך זמן קצר ולבצע שאיבת מים מהירה, יעילה וחסכונית!

שאיבת מים – שירות 24 שעות ביממה

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה לשאיבת מים מחיר החל מ 600 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירותי שאיבת מים מכל סוג מהיום להיום!

להזמנת מומחה לשאיבת מים חייגו: 050-830-3889

שאיבת מים

כיצד מתבצעת שאיבת מים?

הצפות בבתים ובמרתפים לרוב נגרמות מארבעה גורמים:

  1. כמות גדולה של גשם בזמן קצר
  2. תקלה במערכת הניקוז
  3. תקלת אינסטלציה
  4. סתימה בביוב

זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך להזמין אותנו לתחזוקה שוטפת כדי שנעבור על כל המרזבים, פתחי הניקוז השונים והצנרת כך שנוכל לוודא שלא יהיו לך הפתעות בחורף הקרב ובא.

הגעת הביתה וגילית שהבית או המרתף מוצפים? אין לך מה לדאוג כי צוות אינסטלטורס כאן לעזור לך עם כל הניסיון והציוד החדשני ביותר! החלק הכי קריטי בשאיבת מים הוא התזמון. מים מתפשטים במהירות ועלולים להצטבר במקומות נידחים שקשה להגיע אליהם ולחלחל לרצפה ולקירות ולגרום נזקים משמעותיים ולהוצאות כספיות גדולות. צוות אינסטלטורס יגיע אליך עם משאבה טבולה אשר נכנסת לתוך המים ושואבת אותם במהירות של כ-400 ליטר בדקה.

איך למנוע את הצורך בשאיבות מים?

הפעולה החכמה ביותר שניתן לעשות לפני החורף זה לוודא שההצפות לא יקרו. החדשות הטובות הן שניתן לעשות את זה יחסית בקלות ולחסוך המון כאב ראש ולא מעט כסף.

  • איטום – נוזלים תמיד יחפשו לחלחל ולהתפשט ולכן חשוב מאוד לוודא שהאיטומים אצלך בדירה ועל גג הבניין תקינים וחוסמים מעבר של מים.
  • ניקוי מרזבים וניקוז – בקיץ מצטברת המון פסולת על המרזבים ובפתחי הניקוז ולכן מומלץ לנקות אותם לקראת החורף כדי שיוכלו להעביר את המים מהגג אל האדמה בהצלחה.
  • טיפול בצנרת – הצנרת בביתך עלולה לגרום להצפה בגלל שתי סיבות – נזילות ובלאי. אינסטלטור יכול לעבור על הצנרת ולדעת מיד האם צריך לתקן אותה או אפילו להחליף אותה כדי למנוע את ההצפה הבאה בביתך.

סוגי שאיבת מים
בגלל כוח הכבידה, מים עלולים לחלחל לכל מיני מקומות ולהצטבר בהם ולכן אנחנו מציעים לך שירותי שאיבת מים ממרתף, שאיבת מים ממקלט, שאיבת מים מבתים פרטיים ואפילו שאיבת מים מאתרי בנייה. המומחים שלנו מצוידים במיטב הציוד כך שלא משנה מהו האתגר – אנחנו כאן לעמוד בו במהירות, ביעילות ובמחירים מעולים!

שאיבת מים ממרתף

כל הנחלים זורמים לים וכל הצפה זורמת למרתף. בגלל שהמרתף ממקום מתחת לאדמה, המים תמיד יחלחלו אליו בכל מקרה של הצפה או גשמים חזקים. שאיבת מים ממרתף מתבצעת על ידי צינור יניקה רב עוצמה אשר מותקן על גבי ביובית ומסוגל לשאוב כ-420 ליטר מים בדקה.

שאיבת מים ממקלטים

לצערנו בגלל המציאות הביטחונית שמאפיינת את המדינה שלנו, חלה חובה על בנייה של מקלטים אליהם אזרחים יכולים להתפנות במקרה של נפילות טילים. המקלטים האלו מפוזרים בבתי מגורים, ברחבי העיר וגם במרכזי קניות. זו הסיבה לכך ששאיבת מים ממקלטים מתבצעת על ידי ביובית נמוכה אשר בנויה לעבודה בחללים קטנים.

כמה עולה שאיבת מים?

כאן המקום לציין ששאיבת מים היא חלק אחד מסך כל הפעולות שיש לבצע אחרי הצפה. היות וכמויות גדולות של מים הצטברו באזור מסוים, יש לשקם אותו אחרי פעולת השאיבה. לפעמים יש צורך להחליף את הצנרת, לתקן קירות מתקלפים ובעלי עובש, לייבש את הרצפה שספגה כמות מים גדולה ועוד.

סוג השירות

מחיר השירות

שאיבת מים מחיר כללי החל מ – 600 ₪
גילוי נזילות מים החל מ – 1200 ₪
שאיבת ביוב החל מ – 800 ₪
שטיפת קווי ביוב החל מ – 500 ₪
תיקוני פיצוצים צנרת החל מ – 3000 ₪

אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להבין מהם השירותים הנחוצים לך ולטפל בבעיית ההצפה מא' ועד ת'!

להזמנת מומחה לשאיבת מים חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן