תפריט סגור

תעלות ניקוז

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

תעלות ניקוז

התקנת תעלות ניקוז במקלחון יכולה להרחיק את פתח הניקוז מדלת המקלחות וע"י כך למנוע מצבים בהם המים יחלחלו החוצה לכיוון הרצפות, או את הצורך להישאר במקלחון ולהמתין עד שכל המים יחלחלו דרך פתח הניקוז, כמו גם מניעה של בעיות אינסטלציה שונות.
תעלות ניקוז יכולות להיות עשויות מחומרים שונים: ניתן להשיג תעלות ניקוז נירוסטה או תעלות ניקוז מפלסטיק – כמו גם בעיצובים שונים ומרשימים – מה שלא יפגע בעיצוב המקלחון או חדר המקלחת ואף יכול לתרום לו.

נוחות והיגיינה

תעלות ניקוז למקלחון טומנות בחובם כאמור יתרונות רבים כמו האפשרות לשמירה על היגיינה בחדר המקלחת – מניעת מצבים בהם נשארים מים עומדים וכמו האפשרות לצאת מהמקלחת מיד עם סיומה מבלי צורך להמתין עד שכל המים יחלחלו. תועלת נוספת של תעלות אלו היא מניעה של סתימות ובעיות אינסטלציה שונות.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הטמונים באותן תעלות ניקוז מוזמנים ליצור קשר עם פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה ואינסטלטור מקצועי ומנוסה יגיע אליכם ויתקין עבורכם תעלות ניקוז מהסוג הנבחר.

תעלות ניקוז נירוסטה

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן