תפריט סגור

חיפוש אחר אינסטלטור

אינסטלטור טוב זה לא דבר של מה בכך, בדרך כלל זאת בכלל לא משימה פשוטה למצוא אינסטלטור טוב, כזה שיתן שירות טוב, מקצועי ואמין ולא ישאיר בדרך חור בכיס. במיוחד אם אנחנו גרים באזור המרכז ומנסים למצוא למשל אינסטלטור בתל אביב.

נכון שלא על כל תקלה קטנה או סיבוב של ברז צריך לקרוא לאינסטלטור ואלו אשר מבקשים תשלום גם על דברים כאלו, כנראה שכדאי לוותר מראש על השירותים שלהם. אינסטלטור אמין ומקצועי הוא אחד כזה שיודע את העבודה. שמכיר את הכלים ואת הצרכים של הבית הישראלי הממוצע. מה שאתם מחפשים הוא איש מקצוע עם המלצות.

אינסטלטור בתל אביב, מקצועיות ואמינות

באף עיר גדולה לא פשוט למצוא שירותי אינסטלציה טובים ואמינים. ומציאת שירותי אינסטלטור בתל אביב, היא פעולה לא פשוטה עוד יותר. בתים ישנים, בניה טלאי על טלאי, ולא מעט מאכרים שיקפצו על ההזדמנות לעשות כסף קל על חשבון הדייר.

אחת הדרכים לחסוך את עוגמת הנפש והדאגות המלוות ממילא בהזמנתו של אינסטלטור בתל אביב, היא לוודא מראש מה סוג הציוד שאמור להיות נחלתו של כל אינסטלטור והאם די בכלים הרגילים. לעיתים לא צריך יותר מאשר מפתח שוודי ומעט ניסיון כדי לטפל בבעיה. ולפעמים, ולמרות שזה יקר מעט יותר, ובמיוחד אם רוצים להימנע משבירת קירות וקידוחים מיותרים – עדיף להזמין דווקא את שירותיו אינסטלטור בתל אביב אשר משתמש בציוד מתקדם. כזה אשר יכול למשל לזהות סתימות ובעיות בצנרת מבלי צורך לפתוח את כל הקיר.

שימוש בציוד מתקדם

אחד הדברים שאנשים שוכחים לשים לב אליו הוא הציוד שבו משתמש האינסטלטור שהזמנו לטפל בבעיית הנזילות בבבית או במשרד. נכון אף אחד לא אוהב להיכנס למקלחת ולגלות שהמים לא זורמים כי הצינור ישן וכבר לפני שנים היה צריך להחליף אותו. או שהמים באסלה לא יורדים כי יש סתימה בצינור הניקוז.

אבל האם חשבתם על

  • –          הדרך שבה האינסטלטור יפתור את הבעיה?
  • –          האם חשבתם על הריח הרע שיצא מניקוז הביוב שימלא את הבית או המשרד בריח ניחוח שיבריח מהאיזור את כל השכנים והלקוחות?
  • –          האם בדקתם מראש האם האינסטלטור אותו אתם מזמינים אכן מתחמה בתחום שבו הוא הוזמן לטפל? הרי יש אינסטלטורים שונים ותחומי התמחות שונים וכמו שיש רופא משפחה ורופא כירורג, כך גם יש אינסטלטורים המתחמים בתחומים שונים.
  • –          האם האינסטלטור שמצאתם זמין? אם אי אפשר להשיג אותו כשצריכים, כדאי לחפש מישהו אחר. זה כנראה שלא מקצועי מספיק או שהוא עמוס עד כדי כך שלא איכפת לו לאבד לקוחות.
  • –          קבלות. נכון, אף אחד לא אוהב לשלם מיסים ואם אפשר לשלם פחות אז למה לא. אבל בתחום האינסטלציה כדאי ועדיף לעבוד עם איש מקצוע שיכול להנפיק קבלות.
050-830-3889 דילוג לתוכן