תפריט סגור

רטיבות

איתור רטיבות ברצפה, בקירות ובתקרה במחירים משתלמים!
מעבר למפגע האסתטי שלה, רטיבות עלולה לגרום לנזקים משמעותיים לבריאות שלך ושל המשפחה שלך, לתשתיות הבניין וכמובן לשכנים שלך. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך להזמין איתור רטיבות ברגע שעולה לך החשד שיש לך נזילה בבית. רוצה לדעת איך לזהות נזילה? המומחים שלנו עומדים לשירותך ויעזרו לך להבין האם יש לך צורך להזמין איתור רטיבות תוך זמן קצר, בחינם וללא כל התחייבות!

בדיקת רטיבות בבית

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה במחיר אטרקטיבי – בדיקת רטיבות מחיר החל מ 350 ₪
בדיקת רטיבות בעזרת מצלמה טרמית החל מ 800 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירות איתור רטיבות וטיפול מקצועי בבעיה להיום!

להזמנת מומחה לבדיקת רטיבויות חייגו: 050-830-3889

איתור רטיבות

מתי להזמין איתור רטיבות?

רטיבות נגרמת מחדירה של מים למקומות אליהם לא אמורים לחדור מים כגון קירות, רצפות ותקרות. הגורמים לרטיבות מגוונים מאוד ויכולים לקרות בין היתר בגלל הסיבות הבאות:

 • מי גשמים שחודרים דרך הגג
 • דליפה של מים מצנרת הבית שלך או של השכנים
 • מים כלואים שנזלו מצנרת שעוברת ברצפה שלך
 • ניקוז לא תקין
 • איטום לקוי

איך לזהות רטיבות?

רטיבות נחלקת לשניים: נזקים הנראים לעין ונזקים חבויים. הסיבה לכך נעוצה בסוג הרטיבות שהתפרצה אצלך – סדק בצנרת או איטום לא נכון עלולים לגרום לרטיבות איטית שיקח זמן לגלות ואילו פיצוץ בצנרת או מי גשמים יגרמו להופעת התסמינים מהר יותר. רוב התסמינים דומים ולכן גיבשנו רשימה של סוגי הנזקים הנגרמים מרטיבות:

  • כתמים ורטיבות על הקיר (נובעים בעיקר בשל רטיבות קפילארית)
  • התנפחויות וקילופים של הצבע על הקירות
  • הופעה של טחב ופטריות
  • כתמי מים אצל השכנים
  • ריח רע בקרבת הרטיבות
  • מים שעולים מהרצפה

במידה וזיהית אפילו רק סימן אחד מכל הרשימה הזו, אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו בדחיפות כדי שנגיע כמה שיותר מהר לתקן את הרטיבות ולמנוע ממנה לגרום לנזקים חמורים יותר.

איתור רטיבות על ידי מומחים

גם אם זיהית רטיבות בתקרה, זה לא אומר שמקור הנזילה נמצא שם. זו הסיבה שכדאי להזמין אינסטלטור לבצע איתור רטיבות ולא לנסות להעריך או לשער מהיכן הנזילה בלי הידע המקצועי. איתור רטיבות מתבצע לרוב על ידי שימוש במצלמה תרמית אשר מזהה מים חמים ומשתמשת בהם כדי להבין מהיכן נובעת הנזילה. ישנה עוד שיטה לזיהוי נזילה והיא החדרה של גז לצנרת וזיהוי מקור היציאה שלו כמקור ממנו יוצאת הנזילה. בשני המקרים דרוש אינסטלטור מקצוען שמכיר את רזי המקצוע ומחזיק בציוד הנדרש כדי לעלות על הרטיבות במהירות ולנטרל אותה.

כמה עולה איתור רטיבות?

האויב הכי גדול של רטיבות הוא זמן. ככל שנעלה מהר יותר על הרטיבות כך הטיפול בה יהיה זול יותר ולכן אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו ברגע שזיהית את הסממן הכי קטן לרטיבות! מחיר איתור רטיבות נקבע על ידי כמות הזמן שהמומחים שלנו יצטרכו כדי לעלות על הרטיבות, מועד ביצוע איתור הרטיבות וכמובן סוג וגודל המבנה שיש לאתר בו את הרטיבות. יחד עם זאת, המומחיות של האינסטלטורים שלנו מאפשרת לך ליהנות מעבודה מקצועית ויעילה שתעלה על מקור הרטיבות במהירות ותחסוך לך זמן עבודה יקר וכמובן כסף!

כמה עולה טיפול ברטיבות בדירה?

סוג השירות

מחיר השירות

בדיקת רטיבות מחיר כללי החל מ – 350 ₪
בדיקת רטיבות בעזרת מצלמה טרמית החל מ – 800 ₪

תיקון רטיבות בקיר פנימי

החל מ – 750 ₪

טיפול ברטיבות ברצפה

החל מ – 800 ₪

טיפול ברטיבות בתקרה

החל מ – 350 ₪

אם גיליתם רטיבות בקירות פנימיים או בתקרה חשוב מאוד שתפעלו בצורה מהירה ותזמינו אינסטלטור מקצועי המומחה באיתור נזילות, אשר יאתר את מקור הבעיה ויבצע ייבוש רטיבות בצורה מקצועית ויעילה.
חשוב לדעת שכיום, אינסטלטורים מקצועיים ומוסמכים מחזיקים ברשותם ציוד מתקדם וחדשני כמו גלאי רטיבות, אשר מאפשר להם לבצע איתור רטיבות בצורה יעילה ללא גרימת נזק לקירות, לריצוף ולתקרה.
הצעד הבא, יהיה כמובן מתן מענה איכותי ויסודי לבעיה.

להזמנת מומחה לאיתור רטיבויות חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן