תפריט סגור

רטיבות

סובלים מבעיות אינסטלציה דחופות? כל עוד תדחו את הבעיה היא רק תלך ותחמיר, צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם על מנת לספק לכם את הפתרונות המקצועיים ביותר בתחום האינסטלציה על ידי המומחים שלנו וכל זה במחירים הכי זולים! לפרטים נוספים התקשרו אלינו: 050-830-3889

רטיבות

אם גיליתם רטיבות בקירות או בתקרה חשוב מאוד שתפעלו בצורה מהירה ותזמינו אינסטלטור מקצועי המומחה באיתור נזילות, אשר יאתר את מקור הבעיה ויבצע ייבוש רטיבות בצורה מקצועית ויעילה.
חשוב לדעת שכיום, אינסטלטורים מקצועיים ומוסמכים מחזיקים ברשותם ציוד מתקדם וחדשני כמו גלאי רטיבות, אשר מאפשר להם לבצע איתור רטיבות בצורה יעילה ללא גרימת נזק לקירות, לריצוף ולתקרה.
הצעד הבא, יהיה כמובן מתן מענה איכותי ויסודי לבעיה.

כמה עולה טיפול ברטיבות בדירה?

סוג השירות

מחיר השירות

רטיבות מחיר כללי החל מ – 250 ₪

רטיבות בקיר

החל מ – 250 ₪

רטיבות ברצפה

החל מ – 250 ₪

רטיבות בתקרה

החל מ – 250 ₪

רטיבות בדירה – בחירת איש המקצוע

לא תמיד פשוט להבחין בנושא של רטיבות בדירה כבר בשלביה המקדימים ולכן, חשוב להיות ערים לתופעה – בעיקר לפני מעבר לדירה חדשה.
במידה ועולה החשד ולו הקל ביותר לבעיית רטיבות, הצעד הבא יהיה כמובן להזמין איש מקצועי, כאשר חשוב לוודא שמדובר באדם מקצועי ומנוסה המחזיק ברשותו ציוד חדשני ומתקדם לנושא של גילוי רטיבות וטיפול בה.

הכתובת הנכונה לטיפול ברטיבות

גיליתם רטיבות מעל הפנלים? הבחנתם בסימני רטיבות ועובש על הקירות או התקרה? מוזמנים ליצור קשר עם פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה ובתוך זמן קצר יגיע אליכם אינסטלטור מקצועי ומנוסה ויטפל בבעיה בצורה מקצועית ויסודית.

איתור רטיבות

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן