תפריט סגור

רטיבות קפילארית

תיקון רטיבות קפילארית במהירות ובמחירים משתלמים
רטיבות קפילארית עלולה לגרום לנזקים חמורים לקירות ולפרקט שלך, לתקרה של השכנים ואפילו לתשתית הבניין ולכן מומלץ להזמין אינסטלטור ברגע שזיהית רטיבות קפילארית. אנשי הצוות שלנו זמינים עבורך בהתראה מיידית ומסביב לשעון כך שלא משנה מתי זיהית את הרטיבות, האינסטלטורים שלנו יגיעו אליך במהירות, יטפלו ברטיבות ויחסכו לך המון כאב ראש ולא מעט כסף!

תיקון רטיבות קפילארית שירות 24 שעות

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה לרטיבות קפילארית במחיר החל מ 750 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירות תיקון רטיבות קפילארית עוד היום!

להזמנת מומחה לתיקון רטיבות קפילארית חייגו: 050-830-3889

רטיבות קפילארית

מה זה רטיבות קפילארית?

המקור של השם המפוצץ הזה מתאר יכולת של נוזלים לזרום נגד כוח המשיכה בלי כוחות נוספים שעוזרים להם לטפס מעלה בקירות. דוגמא מעולה ניתן לקבל מעולם הצומח – השורשים נטועים באדמה ומקבלים שם את הנוזלים שלהם, אך באמצעות היכולת של המים לטפס למעלה כל הצמח ניזון מהנוזלים ומהדשן. בזמן שהתופעה הזו עושה קסמים לצמחים, אצלך בבית היא יכולה להיות הרסנית לקירות ולרצפה בביתך ולכן יש לטפל בה במהירות. רטיבות קפילארית נגרמת לרוב ממים כלואים שאין להם לאן להתנקז, בדרך כלל מתחת לאריחי הרצפה ולכן הם מטפסים על הקירות ויכולים להגיע לגובה של מטר!

איך לזהות רטיבות קפילארית?

גם עין לא מקצועית יכולה לזהות רטיבות קפילארית על ידי שימת לב לפרטים קטנים אך ברורים כמו:

  • כתמים ברצפה או בקירות
  • פרקט מעוות
  • מד מים שממשיך לרוץ גם כשכל הברזים סגורים
  • חשבון מים מנופח מדי

מספיק שזיהית רק תסמין אחד מהרשימה הזו כדי שיעלה החשד שיש אצלך נזילה לא מאותרת שעלולה לגרום לנזקים גדולים. לכן מיד אחרי זיהוי התסמינים האלו אנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו כדי שנוכל לעזור לך, בחינם וללא כל התחייבות, להבין האם באמת יש לך נזילה סמויה.

איתור רטיבות קפילארית

בדומה לרטיבויות אחרות, האינסטלטורים שלנו יגיעו אליך עם מספר מכשירי בדיקה כאשר העיקריים בהם יהיו מצלמה תרמית אשר מצלמת טמפרטורות גבוהות וחיישן איתור נזילות באמצעות גז.

מצלמה תרמית לאיתור רטיבות קפילארית
כדי לזהות את מקור הנזילה, האינסטלטור יזרים מים רותחים בצינורות, יבחן אותם באמצעות המצלמה וכך יגלה מהיכן המים בורחים. זוהי בדיקה מהירה ויעילה שתאתר את הנזילה במהירות רבה.

איתור רטיבות קפילארית באמצעות גז
במידה והמצלמה לא הצליחה להביא ממצאים מספקים, האינסטלטור יחדיר גז לתוך הצנרת ויבדוק מהיכן הוא בורח כדי לאתר את הנזילה.

בדיקת רטיבות קפילארית על ידי קידוח
לאחר שהאינסטלטור יבין היכן נמצאת הנזילה, הוא יקדח חורים קטנטנים באריחי הרצפה שבאזור כדי לדגום את החול על ידי מד לחות שיעביר אינדיקציה לגבי כמה האזור רטוב.

ייבוש רטיבות קפילארית על ידי ייבוש תת רצפתי
בעבר ייבוש תת רצפתי דרש פינוי של הדיירים מהדירה ושעות עבודה רבות. הודות לפיתוחים טכנולוגיים חדשים ניתן לבצע ייבוש תת רצפתי באופן הרבה פחות פולשני לרצפה והרבה יותר נוח לדיירים ולכן אנחנו ממליצים על שיטת טיפול זו לכל בעיית נזילה ברצפה.

כמה עולה לתקן רטיבות קפילארית?

הכל תלוי בכמה מוקדם זיהית את הרטיבות. ככל שהיא תהיה קטנה, כך העבודה תהיה זולה יותר ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל לעזור לך להבין האם יש לך רטיבות ונגיע לטפל בה תוך זמן קצר ובמחירים זולים במיוחד!

סוג השירות

מחיר השירות

רטיבות קפילארית מחיר כללי החל מ – 750 ₪
טיפול ברטיבות בקיר פנימי החל מ – 750 ₪
טיפול ברטיבות ברצפה החל מ – 800 ₪
גילוי נזילות החל מ – 1200 ₪

להזמנת מומחה לטפול ברטיבות קפילארית חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן