תפריט סגור

גילוי נזילות

הדרך הפשוטה והזולה ביותר להזמין שירותי גילוי נזילות מים
ניתן לזהות נזילת מים בקלות על ידי הופעה של סימני עובש ורטיבות בקירות. אך מה קורה כשהנזילה סמויה ולא נראית לעין? עם הזמן היא עלולה להרוס לך את הקירות, הרהיטים ואף לחלחל לשכנים ולפגוע גם בתשתית הבניין! גילוי נזילות מים יאפשר לך להבין מה המצב האמיתי מתחת לרצפות ובתוך הקירות וכך למנוע נזקים עצומים!

גילוי נזילות מים שירות 24 שעות

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה לגילוי נזילות מים במחיר החל מ 1200 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירות גילוי נזילות מים עוד היום!

להזמנת מומחה לגילוי נזילות מים חייגו: 050-830-3889

גילוי נזילות מים

מה כוללת בדיקת גילוי נזילת מים?

כאמור, על מנת לטפל בצורה יסודית, איכותית ומקיפה בנזילה, צריך בשלב הראשון לאתר את מקורה. כדי לזהות עובש, כתמים על הקיר, צבע מתקלף ומתנפח וכמובן התפשטות של מים בדירה לא צריך להיות מומחים גדולים. אבל מה קורה כשהנזילה סמויה ולאט לאט המים מכרסמים בקירות וברצפות עד כדי גרימת נזק כמעט בלתי הפיך?

גילוי נזילות יכול להתבצע תוך שימוש בשיטות שונות. בעבר, גילוי נזילות מים היה כרוך בהרס רב של רצפות וקירות, רק כדי לחשוף את הצנרת ולהבין מה מקור הנזילה. היום, הודות להתפתחות הטכנולוגיה ישנם לא מעט אמצעים שחוסכים המון זמן, מלא כאב ראש ולא מעט כסף, כגון גילוי נזילות מים באמצעות מצלמות טרמיות, מצלמות אופטיות ועוד.

איתור ותיקון נזילות מים

מכיוון שנזילה יכולה להעיד על בעיית אינסטלציה חמורה קיימת חשיבות למהר ולטפל בה כבר כאשר מבחינים בסימנים הראשונים לקיומה, כגון כתמי עובש. כאן חשוב לציין שהטיפול ה"קוסמטי" באותם כתמי עובש לא ימנע כמובן את בעיית הנזילה ולכן, חשוב לזהות את מקור הבעיה ולטפל בה מהשורש.

לצורך הבטחת שירות מקצועי ואיכותי, חשוב לא להתפשר על פחות מאינסטלטור מומלץ אשר מתמחה במגוון רחב של שירותי אינסטלציה ובאופן פרטני בתחום של בדיקת נזילות מים וטיפול בהן.

 • גילוי נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית
  מצלמה זו מזהה מקורות חום ולכן מצוינת לגילוי נזילות מים. מה שהאינסטלטור יעשה זה להציף את הצנרת במים רותחים כדי שהמצלמה תוכל לקבל תמונה מלאה של כל הצנרת של הבית שלך ובכך להבחין מאיפה קורית הנזילה. כיום, המודעות לנושא של גילוי נזילות טרמי הולכת וגדלה וכתוצאה מכך אנשים מוכנים לשלם מעט יותר על השירות כדי למנוע את הנזקים אשר יגרמו לקירות או לרצפות.
 • גילוי נזילות מים באמצעות בדיקת הצפה
  כאן יחדיר האינסטלטור בלון אל תוך הצנרת ויעצור את הזרמת המים לדירה. הבלון יצור לחץ על הצנרת ובכך יעזור לאינסטלטור להבין מאיפה דולפים המים.
 • גילוי נזילות מים באמצעות בדיקת לחץ מים
  דבר ראשון שהאינסטלטור יעשה זה לעצור את המים לדירה ולחבר את שעון הלחץ לאחד מברזי המים. במידה וזרם המים ממשיך כרגיל כנראה שאספקת המים לדירה תקינה ויש להבין האם הדליפה מגיעה מברז המים הקרים או מברז המים החמים.
 • גילוי נזילות מים באמצעות מצלמה אופטית
  במידה ושאר הבדיקות לא עזרו ומקור הנזילה עדיין לא התגלה, האינסטלטור יחדיר מצלמה אופטית זעירה אל תוך הצנרת ויטייל איתה במעבה הצנרת שבדירה שלך. זו הדרך היעילה והמדויקת ביותר בין שאר הבדיקות אך נחשבת ליקרה יותר.
 • גילוי נזילות מים באמצעות מד לחות
  לפעמים הרובה שבחדר האמבטיה לא אוטמת מספיק את הרווחים שבין האריחים שבחדר האמבטיה שלך ומים מתחילים לחלחל פנימה. אמנם לא בכמות היסטרית, אבל כאן קיימת הבעיה. מים שמחלחלים לאט עושים נזק עצום לאורך זמן רק בגלל שהם לא מתגלים בזמן. מד לחות דיגיטלי חודר כ-40 מילימטר לתוך החול שברצפה ומזהה את כמות הלחות שבחול:
  * 0-45 אין לחות כלל
  * 45-55 לחות מעטה
  * 55-100 לחות גבוהה וסיכויים גבוהים להימצאות נזילה.

גילוי נזילות מים מחיר

פרמטר כמו עלות השירות של איתור נזילת מים הינו בעל חשיבות גבוהה ובעל השפעה על בחירת האינסטלטור – לכן, כדאי לוודא את הנושא הזה בטרם ביצוע הבחירה.
יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שטווח המחירים של שירות גילוי נזילות וטיפול בהן הינו גבוה, כאשר איתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית יהיה כרוך ברוב המקרים בעלות כספית גבוהה יותר מאשר הגילוי בצורה המסורתית – שבירת הקיר (מצד שני, השירות המתקדם של גילוי נזילה, יחסוך מכם את הצורך לתקן את הקיר ואת העלות הכספית של פעולה זו).

כמה עולה גילוי נזילות מים?

כמו ברוב שירותי האינסטלציה, גם כאן, מחיר גילוי נזילות מים אינו אחיד מכיוון שכל בית שונה האחד מהשני ולכן העבודה תתבצע בצורה שונה מורכבת יותר או מורכבת פחות. ככל שהנזילה תהיה עמוקה ונסתרת יותר, כך האינסטלטור יצטרך להשקיע זמן עבודה רב יותר ולייקר את הצעת המחיר. אך באותה נשימה, האינסטלטורים שלנו מנוסים מאוד בגילוי נזילות בצנרת ולכן יוכלו למצוא את הנזילה במהירות, ביעילות ובמחירים משתלמים במיוחד!

סוג השירות

מחיר השירות

גילוי נזילות מחיר כללי החל מ – 1200 ₪
איתור נזילות במצלמה טרמית החל מ – 1200 ₪

צילום קווי ביוב

החל מ – 800 ₪

צילום צנרת ביוב

החל מ – 800 ₪
נזילה באסלה החל מ – 270 ₪
נזילה בשירותים החל מ – 300 ₪
החלפת צינור ניקוז במכונת כביסה החל מ – 250 ₪

עושים את הבחירה הנכונה

אינסטלטור מקצועי ומנוסה ידע לבצע בצורה מקצועית ויסודית בדיקת נזילות מים, איתור נזילות וכמובן, גם טיפול נזילות – מהסיבה הזאת בעת בחירת האינסטלטור כדאי להתעכב על כל פרמטר אשר יכול להבטיח התמקצעות בכל אחד מהשלבים – החתירה תהיה להליך מהיר ויעיל של גילוי נזילות וכמובן, טיפול מקצועי ויסודי במקור הבעיה תוך הבטחה שהבעיה לא תחזור על עצמה זמן קצר לאחר שטופלה.

זקוקים לשירות של איתור נזילת מים? אתם נמצאים בכתובת הנכונה. פורטל אינסטלטורס אשר מומחה בתחום האינסטלציה מתמחה בנושא של איתור נזילות מים ומתן טיפול יעיל ומקצועי במקור התקלה. הבדיקה מתבצעת על ידי אינסטלטור מוסמך ומקצועי אשר מחזיק בציוד טכנולוגי מתקדם וחדשני לצורך המטרה.

בפורטל אינסטלטורס זמינים עבורכם 24 שעות ביממה לכן הנכם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו ותוך זמן קצר ממועד הפניה יגיע אליכם אינסטלטור מקצועי ומנוסה, יאתר את מקור הנזילה ויטפל בה בצורה איכותית ומקצועית.

להזמנת מומחה לגילוי נזילות מים חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן