תפריט סגור

בדיקת רטיבות

בדיקת רטיבות בדירה ובמשרד במהירות ובמחירים מפתיעים
רטיבות היא אחת התקלות החמורות ביותר שיכולות לקרות בדירה או במשרד שלך. בהתחלה קשה מאוד לעלות עליה ולרוב היא מספיקה לגרום לא מעט נזק כגון עובש, התנפחויות של הקיר, נזקים לריהוט ולתשתית הבניין וכמובן לבריאות שלך ושל הסובבים אותך. בדיקת רטיבות תאפשר לך להבין האם מסתתרות נזילות סמויות ותעזור לך לטפל בהן לפני שהן יגרמו לנזק פיזי וכספי!

בדיקת רטיבות באמצעים מתקדמים

אצלנו ניתן להזמין אינסטלטור מומחה במחיר אטרקטיבי לבדיקת רטיבות מחיר כללי החל מ 350 ₪
בדיקת רטיבות על ידי מצלמה טרמית החל מ 800 ₪
צוות אינסטלטורס נמצאים כאן בשבילכם
על מנת לספק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האינסטלציה

ניתן
להזמין שירות בדיקת רטיבות וטיפול מקצועי בבעיה להיום!

להזמנת מומחה לבדיקת רטיבות חייגו: 050-830-3889

בדיקת רטיבות

מתי להזמין בדיקת רטיבות?

ישנם שני מצבים בהם מומלץ להזמין בדיקת רטיבות כשהמובנת מאליה היא היא כשמגלים סימני רטיבות אך כדאי להזמין בדיקת רטיבות גם לפני מעבר דירה או משרד. רטיבות עלולה לגרום לנזקים לא פשוטים כגון עובש וטחב (אשר מעבר לפן האסתטי, הם גם עלולים לגרום לנזקים בריאותיים), התקלפויות והתנפחויות של הקירות, נזקים לאריחי הרצפה, לריהוט ולמוצרי חשמל, חלחול לשכנים ואף פגיעה בתשתיות הבניין עצמו.

  • בדיקת רטיבות לפני מעבר דירה ומשרד
    רטיבות לא חייבת להיות עוצמתית כדי לגרום לנזק אלא יכולה לחלחל לאט כך שהנזקים יעלו לפני השטח אחרי לא מעט זמן. בדיקת רטיבות יכולה לגלות את הרטיבויות האלו ולעזור לך להבין טוב יותר האם נדרש שיפוץ גדול יותר והתעסקות ששווה לך כסף.
  • בדיקת רטיבות לאחר גילוי נזילה
    מים מחלחלים ומתפשטים לכל מקום אליו הם יוכלו להגיע ולכן בדיקת רטיבות יכולה לגלות לך בדיוק איפה מקור הנזילה ועד לאן המים הגיעו כך שהטיפול בנזילה יהיה מדויק, יעיל וחסכוני.

מה כוללת בדיקת רטיבות?

כשהאינסטלטור יגיע אליך לבצע בדיקת רטיבות, כמו רופא, הוא יחפש תסמינים אשר גורמים לנזילה. הוא יעבור על מוקד הרטיבות, ישאל אותך האם הנזילה חדשה או שמא היא נזילה חוזרת, כמה מקרי רטיבות קרו בבניין והיכן הדירה שלך ממוקמת בבניין (בסמוך לגג, דירת קרקע, דופלקס וכו'). לאחר הבדיקות המקדימות, האינסטלטור ישתמש בכל מיני מכשירים אשר מודדים לחות כדי לקבל את התמונה המלאה על הנזילה אצלך בדירה והוא יתחיל במלאכת הטיפול.

מהם הגורמים לרטיבות?

רטיבות עלולה לקרות בגלל גורמים חיצוניים וגורמים פנימיים ולפעמים גם וגם. כדי לעזור לך להבין את תמונת המצב, פירטנו עבורך את סוגי התקלות שעלולות לקרות בשני סוגי הרטיבויות:

רטיבות חיצונית

רטיבות פנימית

כמה עולה בדיקת רטיבות?

כמו בכל ליקוי, גילוי מוקדם הוא שם המשחק. ככל שהזיהוי יהיה מהיר יותר, כך האינסטלטור לא יצטרך לסרוק את כל הדירה אחרי התפשטות המים והעבודה תהיה מהירה וזולה הרבה יותר. כדי לעזור לך לעלות על הרטיבות בצורה מהירה יותר, נשמח לעמוד לשירותך וללוות אותך בשיחת חינם ללא התחייבות עם אחד האינסטלטורים שלנו!
עלות בדיקת רטיבות כללית הינה 250 שקלים, בדיקת רטיבות בעזרת מצלמה טרמית מחיר התחלתי החל מ 800 שקלים.

סוג השירות

מחיר השירות

בדיקת רטיבות מחיר כללי
בדיקת רטיבות על ידי מצלמה טרמית
החל מ – 350 ₪
החל מ – 800 ₪

תיקון רטיבות בקיר

החל מ – 750 ₪

תיקון רטיבות מהרצפה

החל מ – 800 ₪

טיפול ברטיבות בתקרה

החל מ – 350 ₪

הזמנת דוח איתור נזילות

החל מ – 1500 ₪

להזמנת מומחה לבדיקת רטיבות חייגו: 050-830-3889

Call Now Button050-830-3889 דילוג לתוכן